Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 11:35, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
takie mam widoki z ogrodu zimowego ... na zdjęciach nie jest wyraźnie, światło się odbija ...


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
aage 11:36, 24 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Wzdycham nieustająco
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Syla 11:38, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
beata_kulesza napisał(a)
Fotki super oczka nacieszone
a jak sobie radzisz z przezimowaniem stipy. Masz jej tak dużo czy da się ją jakoś przezimować


w donicach posadzonych mam 11 sztuk ... trzy już przeniosłam ... to duże egzemplarze .... będzie przyjemnie jak przetrwają zimę na brzozowej i nie tylko tam , bo przy ścianie również mam kilka sztuk ..
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:39, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
AgnieszkaW napisał(a)
Bajkowo, kompozycje zjawiskowe Pozdrawiam


dzięki Agnieszka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 11:41, 24 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Sylwia no jest obłędnie i jak reszta pozostaje wzdychać i marzyć
Miskanty w gabionie na pewno przysłonią widoki po tej stronie ogrodu zimowego ale jeśli Ci na nich nie zależy to czemu nie, może to wyglądać ciekawie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 11:45, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki napisał(a)
No to ja sobie tylko powzdycham nie wiem co chwalić bo wszystko mi się podoba, ale w szczególności szałwia, która kwitnie jak goopia i chyba nic nie robi sobie z tego, że koniec października się zbliża... w ogóle ta donica gabionowa wyszła Ci znakomicie


donica gabionowa w tym roku robiona .... pamiętasz początek szybko się rozrosła szałwia a była przycinana po pierwszym kwitnieniu


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:47, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)
Sylwia no jest obłędnie i jak reszta pozostaje wzdychać i marzyć
Miskanty w gabionie na pewno przysłonią widoki po tej stronie ogrodu zimowego ale jeśli Ci na nich nie zależy to czemu nie, może to wyglądać ciekawie


z tej strony ogrodu nie mam widoków , tylko cisy i ogrodzenie i wąskie przejście ....

spróbuję z miskantami ale już pewnie nie teraz .... zimno , nie chce mi się i miskanty flamingo które upatrzyłam drogie ... wszystko przemawia za tym , żeby sobie dać spokój teraz i oby do wiosny dzięki Olu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:51, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aage napisał(a)
Wzdycham nieustająco


dziękuję bardzo

wydaje się , że już skończone .... a jednak nie .... mam jeszcze kilka miejsc do dopracowania a to wymaga czasu ....

ja jeszcze nie wzdycham no może wzdycham bo jeszcze dużo wysiłku przede mną i nie mam tu na myśli jedynie pielęgnacji

kilka drzew przytaszczyć i posadzić ... uformować linie tak jak mi w duszy gra , posadzić bylinki i rozsypać żwirek (jeszcze nie wiem jak)

choć najgorsze mam już za sobą i to mi dodaje skrzydeł
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:53, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
siakowa napisał(a)
zgadzam się z Łukaszem, można tylko wzdychać.
A szałwia faktycznie - jeszcze kwitnie??? to ta odmiana tak kwitnie długo?

Pozdrawiam


Nie wiem jak u innych z tą odmianą ale u mnie czaruje ku mojej uciesze jeszcze intensywnie kwitnie i nic sobie nie robi z pogody
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Katka 11:53, 24 paź 2014


Dołączył: 04 sty 2013
Posty: 138
Ogrodu zimowego będę Ci zawsze zazdrościć (oczywiście pozytywnie ). To jedyna rzecz, której nigdy nie zrealizuje a zawsze o tym marzyłam (ale czasem jedne marzenia wykluczają inne ). Masz cudowny ogród, którym możesz się napawać również w niedogodnych warunkach pogodowych siedząc na kanapie – rewelacja .
____________________
Katka- Czy z chaosu powstanie „Ogród z wielkimi ambicjami”?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies