Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Kasia73 20:37, 04 kwi 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Wesołych Świąt!
Kasia73 20:38, 04 kwi 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Wesołych Świąt!
BKosimkArt 21:03, 04 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witam się, fantastyczny ogród! Żurawki zachwycają, co tam opuchlaki, oby padły same bo szkoda by było tkich widoków...
sama znalazłam u siebie jednego paskuda, a mam malutko żurawek... też będę walczyć do upadłego, upadłego opuchlaka oczywiście bo uwielbiam te rośliny...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zeta 21:47, 04 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Czekam na te nowe donice nono...ciekawe
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
ZielonaAnia75 07:02, 06 kwi 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Wszystkiego co najpiękniejsze na Święta, choć jeden dzień już za nami, a drugi właśnie się zaczyna... słońca w sercach i w ogrodzie, pozdrawiam z zaśnieżonych Gór Świętokrzyskich.
____________________
Magda_ 22:18, 06 kwi 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
buziaki Wielkanocne pomimo, że już koniec Świąt
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Gabrysia_ 20:58, 08 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Słyszałam,że nowe donice już są i jak wrażenia?...lepsze?
Zatem czekam na fotki
____________________
Syla 21:43, 08 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
Słyszałam,że nowe donice już są i jak wrażenia?...lepsze?
Zatem czekam na fotki


jeszcze nie odpakowałam z folii a przybyły przed świętami ... Mam poślizg ogrodowy ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe ... Dzisiejszy poranek był pierwszym bez przymrozków i wiatru ...

Przede wszystkim są lekkie i nie będę musiała ich uzupełniać po całości jak te dotychczasowe ... Mają rynnę w rynnie , także wystarczy wsypać ziemię i tyle ....

Zanim się do nich dobiorę to muszę ze starych wyciągnąć masę keramzytu i pozbyć się starej ziemi ... Keramzyt wykorzystam do lawendowej rabaty ... Zrobię im mocny drenaż

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:49, 08 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
BKosimkArt napisał(a)
Witam się, fantastyczny ogród! Żurawki zachwycają, co tam opuchlaki, oby padły same bo szkoda by było tkich widoków...
sama znalazłam u siebie jednego paskuda, a mam malutko żurawek... też będę walczyć do upadłego, upadłego opuchlaka oczywiście bo uwielbiam te rośliny...


Z moich obserwacji wynika, że opuchlaki nie tylko zachwycają się żurawkami ... niestety .... przywlekłam je również z cisami ze szkółki (co prawda wygniotłam przy sadzeniu) i przy różanecznikach również... Zastanawiałam się dlaczego rh te przy huśtawce nie chcą rosnąć , zaglądnęłam pod korzonki i dramat Ten sezon będzie intensywny w usuwaniu robactwa
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:58, 08 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kasiu, Madziu - dziękuję za świąteczne pozdrowienia

Gosia, Kasiu, Olu, Aniu, Zecia - Donice pokażę jak tylko wyciągnę z garażu i pozbędę się folii ...Przyjechały przed świętami , czarne

Dzisiejszy poranek był pierszym bez przymrozków ... śnieg dał sobie już spokój i wraz z wiatrem poszedł sobie ....
Zapowiada się słoneczny , ciepły weekend .... Może uda mi się przygotować donice na nowe roślinki , bo planuję wreszcie pomalować donicę przy ścianie wodnej na ciemny grafit ...

Dziękuję wszystkim moim gościom za odwiedzinki

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies