Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

karolina84 18:02, 18 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
Takie zdjęcie znalazłam. Chodzi mi o ten berberys po prawej stronie, przed jasnymi trawami.
____________________
Zielona 19:54, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
I jeszcze musisz mieć derenia kwitnącego I kalinę, najlepiej pachnącą... Upchniemy te cuda, Pani kochana?
justajusta 20:20, 18 kwi 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Syla w jakich odstępach sadziłaś cisy? Pewnie już to pisałaś, ale trudno znaleźć
____________________
Justa
Syla 21:11, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
justajusta napisał(a)
Syla w jakich odstępach sadziłaś cisy? Pewnie już to pisałaś, ale trudno znaleźć



Te przy ogrodzeniu sadziłam dosyć blisko siebie, co 30-35cm , pozwalała na to bryła korzeniowa ... Duże egzemplarze czyli te przy warzywniku i altanie co 40-45cm ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:19, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zielona napisał(a)
I jeszcze musisz mieć derenia kwitnącego I kalinę, najlepiej pachnącą... Upchniemy te cuda, Pani kochana?


No tak , tak wszystko w jednym ... tylko weź pod uwagę , że mam mniej miejsca niż Ty
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:21, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
karolina84 napisał(a)
Takie zdjęcie znalazłam. Chodzi mi o ten berberys po prawej stronie, przed jasnymi trawami.


Karolina to również Maryśka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
lindsay80 21:27, 18 kwi 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Syla napisał(a)


Tak to się przedstawia : impreza w ogrodzie zimowym - właśnie zamawiam mycie okien Natomiast jedna część daniowa odbędzie się w plenerze jak pogoda pozwoli ... Impreza będzie prowadzona przez uczestnika masterchefa ... Powinno być ciekawie , menu zapowiada się interesująco


wow, bardzo interesujące plany, a jeśli też pogoda dopisze to na pewno będzie super!
____________________
Tu ma być ogród :)
Syla 21:53, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ZielonaAnia75 napisał(a)
Oj Sylwia, jak ja Ci dziękuję za te wszystkie inspiracje, które mi (i pewnie wielu innym ,,zielonym" )serwujesz! Masz tak wymuskany ten ogród, że jak się tak napatrzę na Twój, a później zerknę na swój to... płakać mi się chcę!!! Ile jeszcze pracy przede mną!!! Chodź, była u mnie wczoraj koleżanka, która na działce a przyszłym ogrodzie ma gruz, kopy gliny i generalnie tragedia, to ja w porównaniu do jej kawałka ziemi, mam pięknie i wolę porównywać swój ogród z jej ,,ogrodem" jest mi lżej na sercu
Donice pięknie korespondują z detalami ogrodu. I zapewne przyzwyczaisz się do nich, tylko potrzeba czasu. Pozdrawiam z zaśnieżonych gór świętokrzyskich (właśnie przechodzi kolejna nawałnica a ja miałam sadzić amanogawę


Aniu nie płacz proszę ... Tyle przed Tobą to fakt ale ja też kiedyś zaczynałam Zobacz jak to było w 2011 roku ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:54, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
lindsay80 napisał(a)


wow, bardzo interesujące plany, a jeśli też pogoda dopisze to na pewno będzie super!


pogoda musi być !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:55, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
światowo zabrzmiało
bardzo ładnie te donice wyglądają, ładnie korespondują ze ścianą.
u nas też zimnica brrr nic nie robię, tzn idę zrobić paznokcie bo wieczorem idę na brykanie...


Ty na paznokcie a ja sobie posprzątałam w zacisznym miejscu i podsypałam różanecznikom papu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies