Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

karolina84 19:02, 17 kwi 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
Syla napisał(a)


Hej Karolina , mam teraz tylko jedną odmianę berberysa w ogrodzie "Maria" Kiedyś miałam i inne ale już nie pamiętam jakie ...Masz może pod ręką jakieś zdjęcie ?


No właśnie nie mogę znaleźć zdjęcia ten berberys jest żółty i wąski. Pytam bo szukam berberysa o takim własnie pokroju i kolorze.
____________________
Syla 23:53, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zielona napisał(a)
A ja lubię kontrast czarnych akcentów z otoczeniem. Zwłaszcza we wnętrzach. Ogrodowych też Dlatego dla mnie jest dobrze


Jak przyszła przesyłka to popadłam w zachwyt , to było pierwsze odczucie . Jak przystawiłam do kamienia hmmm za mocno , pomyślałam ... i na razie sobie w tym trwam Ale jak napisałam wcześniej , darowanemu koniu się nie zagląda dlatego nie marudzę i się przyzwyczajam . Zdecydowanie wolę łagodniej

Wróciłam z koncertu ... Wyskakałam się trochę .... wreszcie .... tego mi brakowało teraz w rytmie uciekam spać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:55, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)
Śliczne te kulki z bialym wrzosem

ps. wiesz tak specjalnie zagaduję czyś zła nie jest i mnie błotem nie obrzuciałaś




Jednemu się podoba, innemu nie .... no jakoś to zniosę ściskam kwiatuszku
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 23:57, 17 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
karolina84 napisał(a)


No właśnie nie mogę znaleźć zdjęcia ten berberys jest żółty i wąski. Pytam bo szukam berberysa o takim własnie pokroju i kolorze.



Dzisiaj to już mi się nie chce ale jutro pogrzebię w archiwum no i może coś znajdę ... A może to nie u mnie ? Bo ja dawno temu miałam inne takie niskie , żółte ale nie wąskie ... rany ale zagwózdka (chyba tak to się pisze ) papapa
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardener27 00:02, 18 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Sylwia orientujesz się kiedy będą trawy w sprzedaży na Marchołta ?Potrzebuję ładne sadzonki rozplenicy japońskiej a z tymi zakupami w sieci różnie bywa
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Sebek 00:16, 18 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Jak przyszła przesyłka to popadłam w zachwyt , to było pierwsze odczucie . Jak przystawiłam do kamienia hmmm za mocno , pomyślałam ... i na razie sobie w tym trwam Ale jak napisałam wcześniej , darowanemu koniu się nie zagląda dlatego nie marudzę i się przyzwyczajam . Zdecydowanie wolę łagodniej

Wróciłam z koncertu ... Wyskakałam się trochę .... wreszcie .... tego mi brakowało teraz w rytmie uciekam spać


Czyżby Robbie?
Moja Mama idzie jutro na... Modern Talking A ja na Dodę I nie wiem które z nas się bardziej cieszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kuba 07:27, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Planujesz urządzać komunię w ogrodzie? Też mi taka myśl chodzi po głowie, ale mam jeszcze 2 lata, chętnie podpatrzę Twoje doświadczenia w tym temacie. W końcu trzeba przewidzieć różne warianty pogodowe- no ale Ty masz oranżerię... ech dużo rzeczy do przewidzenia...
miłego dnia Sylwia
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
lojalna_ 07:43, 18 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sylwia inspiracje troche łyknełam i lece slonecznego weekendu
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 09:15, 18 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Sebek napisał(a)


Czyżby Robbie?
Moja Mama idzie jutro na... Modern Talking A ja na Dodę I nie wiem które z nas się bardziej cieszy

To ja Ci powiem - Twoja Mama
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Sebek 09:21, 18 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies