Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

malkul 09:21, 18 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jazzy napisał(a)

To ja Ci powiem - Twoja Mama


Na 100%
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jazzy 09:25, 18 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Syla napisał(a)


Sylwia, świetne donice - rasowe Fajny mocny akcent. Taki kształt też planuje u siebie
Dawno mnie nie było. Ścianę wodną z brzózką też podziwiam.
Buziaki
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Syla 09:25, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
karolina84 napisał(a)


No właśnie nie mogę znaleźć zdjęcia ten berberys jest żółty i wąski. Pytam bo szukam berberysa o takim własnie pokroju i kolorze.



Zostawiam obecnego berberysa ... odmiana "Maria" - to odpowiada Twojemu opisowi .... Wcześniej miałam inne odmiany ale z tych niskich- bagatelle i on jest czerwony..




____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:28, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
jazzy napisał(a)

Sylwia, świetne donice - rasowe Fajny mocny akcent. Taki kształt też planuje u siebie
Dawno mnie nie było. Ścianę wodną z brzózką też podziwiam.
Buziaki


Macham Jazzy Czy u Ciebie dzisiaj również tak zimno brrrr....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:30, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardener27 napisał(a)
Sylwia orientujesz się kiedy będą trawy w sprzedaży na Marchołta ?Potrzebuję ładne sadzonki rozplenicy japońskiej a z tymi zakupami w sieci różnie bywa


Myślę , że końcem maja powinno się coś pojawiać ale piszę o tych wyższych odmianach, te niskie mogą być wcześniej ... Co tydzień coś się nowego pojawia , mus zaglądać ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:31, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


Czyżby Robbie?
Moja Mama idzie jutro na... Modern Talking A ja na Dodę I nie wiem które z nas się bardziej cieszy


Tak ... przydało się takie wyjście
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:38, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kuba napisał(a)
Planujesz urządzać komunię w ogrodzie? Też mi taka myśl chodzi po głowie, ale mam jeszcze 2 lata, chętnie podpatrzę Twoje doświadczenia w tym temacie. W końcu trzeba przewidzieć różne warianty pogodowe- no ale Ty masz oranżerię... ech dużo rzeczy do przewidzenia...
miłego dnia Sylwia


Tak to się przedstawia : impreza w ogrodzie zimowym - właśnie zamawiam mycie okien Natomiast jedna część daniowa odbędzie się w plenerze jak pogoda pozwoli ... Impreza będzie prowadzona przez uczestnika masterchefa ... Powinno być ciekawie , menu zapowiada się interesująco
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
jazzy 09:41, 18 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Syla napisał(a)


Tak to się przedstawia : impreza w ogrodzie zimowym - właśnie zamawiam mycie okien Natomiast jedna część daniowa odbędzie się w plenerze jak pogoda pozwoli ... Impreza będzie prowadzona przez uczestnika masterchefa ... Powinno być ciekawie , menu zapowiada się interesująco

Powaga???
Czapki z głów!

ps. Zimno u mnie eh...
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Syla 09:43, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
lojalna_ napisał(a)
Sylwia inspiracje troche łyknełam i lece slonecznego weekendu


No właśnie ... co z tą pogodą ....słońca brak i zimno ... ale to przejściowe bo przecież wiosna Miłego weekendu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zielona 10:07, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
A takie miałam plany... Nosa nie wystawię, bo zimnica okrutna. Masochistką /przynajmniej w tym temacie/ nie jestem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies