Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Martek 00:30, 18 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zeta napisał(a)

Witaj Zeto z Radomia w Roztoczańskich klimatach!
Najpierw zobaczyłam wianki, potem latarenki (jedna świeca miała ściółkę z orzeszków buczynowych), potem psiaki (mądre są), poczytałam o walce o brzozy, zobaczyłam las sosnowy (uwielbiam zapach takiego lasu) i hektary przestrzeni życiowej (do odśnieżania) i nie tylko. Wcale nie jesteś dziwna! Pozwolisz, będę zaglądać i podpatrywać Twoje rośliny.

Masz niesamowite oko do zdjęć nawet nie zauważyłam tej ściółki przy świecy ,niesamowite dziękuję za odwiedziny. Poznałam Cię w Mai w ogrodzie pięknie położona dzialka . Zazdroszczę tej rzeki u mnie tylko piach hehe


A szumy nad Tanwią ?
Głęboki piach ....
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Zeta 00:41, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No tak szumy to kawałek odemnie . Najbliższa woda to jakieś 80 m ............w ziemi tam gdzie rura studni głębinowej. Ale nie narzekam mam szum lasu. To też coś.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
agniecha973 00:44, 18 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No niezłe miejsce na ziemi do zamieszkania. Podziwiam i pozdrawiam. Będę zaglądać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
kraania 07:10, 18 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Przyszłam z rewizytą. Nie będę oryginalna, ale powtórzę, że jest pięknie u Ciebie! Wszystko takie zadbane, dopracowane. Ślicznie. Przeczytałam cały wątek i widzę, że oprócz lasu łączy nas coś jeszcze - też pochodzę z Radomia .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
ola 09:12, 18 gru 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Piękne te Twoje roztoczańskie klimaty. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na więcej bajecznych, roztoczańskich fotek.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Mala_Mi 09:18, 18 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też do wody mam daleko... wiec sobie ja zrobiłam

Upss.. już mnie nie ma.. bo w robocie piekło, a ja na Forum....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Enya73 09:28, 18 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Zeta! Masz niesamowity ten ogród, w takim klimacie, który ja najbardziej lubię. Cieszę się, że do nas dołączyłaś. I pieski śliczne, mądrze im z oczu patrzy. I wianki cudne. Dekoracje przed domem też mnie zachwyciły. Co tu dużo mówić. Będę tu często zaglądać. Wpisuję wątek do ulubionych

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Przetacznik 09:42, 18 gru 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
"dzisiaj siedząc przy kominku i patrząc na padający za oknem śnieg czuje że to moje miejsce, tylko moje"
Hej Zeto, wyobrażam sobie jak żyjesz w tym leśnym roztoczańskim domu, jak musi być tam spokojnie, świergocząco i szumiąco.Też bym tak chciała, nie mowiac juz o tym kominku ; )...Podoba mi się zadbany ogród z kamieniami
widzę spore rozchodniki,są takie wdzięczne, bardzo je lubię bo są rzeczywiście okazałe i zarazem subtene.
____________________
Zeta 11:16, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
kraania napisał(a)
Przyszłam z rewizytą. Nie będę oryginalna, ale powtórzę, że jest pięknie u Ciebie! Wszystko takie zadbane, dopracowane. Ślicznie. Przeczytałam cały wątek i widzę, że oprócz lasu łączy nas coś jeszcze - też pochodzę z Radomia .

O jak fajnie spotkać Radomianina hih bardzo mi będzie miło jak będziesz zaglądać. Tak to się losy toczą ja wylądowałam na roztoczu. Na początku było mi ciężko tu świat wygląda inaczej ale najważniejsze to znależć swoje miejsce na ziemi.Twoje miejsce też wygląda klimatyczne i spokojnie, myślę że ten spokój dają po części drzewa. Jesteśmy szczęściarami że mamy kawałek lasu.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 11:25, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
asc napisał(a)
Ja też do wody mam daleko... wiec sobie ja zrobiłam

Upss.. już mnie nie ma.. bo w robocie piekło, a ja na Forum....


Widziałam twoje oczko wodne wygląda bardzo naturalistycznie ale wiesz co? Powaliło mnie twoje trawy ozdobne. Chyba muszę w przyszłym roku doinwestować hehe niesamowite , wyglądają naprawdę bosko. Ostatnio stwierdziłam ze jestem chyba ich fanką. Zazdroszczę też niesamowitej ilości kwiatów jak ty to robisz ja nie umiem się kwiatami opiekować. Może się kiedyś nauczę. U mnie tylko rozchodniki i bergenie no i na wiosnę mnóstwo begonii żeby trochę zrównoważyć tę zieleń.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies