Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka.

bogumila 19:23, 11 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bogusiu...myślałam,że tak będzie lepiej i czytelniej...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Celina 21:40, 11 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
boguslawa_madejska napisał(a)

Ja też słyszałam o tych skórkach po bananach i też spróbuje,narazie to nosze na kompostownik,na działkę


Na zimę opatuliłam kompostownik ,żeby się przerabiało do wiosny, Mam nadzieje ,że będę miała dużo kompostu.

Teraz to nie miałabym gdzie tak długo trzymać odpadków, rzadko jeżdżę na działkę.
Zapaszek byłby w domu ,że ho,ho
____________________
Celina - Moje poletko
boguslawa_ma... 08:47, 12 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
bogumila_bienko napisał(a)
Bogusiu...myślałam,że tak będzie lepiej i czytelniej...

Bogusiu bardzo dobrze....z tą ślazówką to trafiłaś bo nie mam białej,a kosmos zawsze u ciebie podziwiałam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Urszulla 10:19, 12 lut 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21853
Nasionka do wysiewu obejrzałam,
a tu zima i znów trzeba się powstrzymać od ogrodniczych zapędów,
ale poplanować nie zaszkodzi
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
EPODLAS 20:18, 12 lut 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bogusiu, to u ciebie przebiśniegi już kwitną. Ciekawe co tam u mnie na działce? Pojadę za dwa tygodnie. Na razie podziwiam pierwiosnki w domu w doniczce. Bogusiu mam wielką nadzieję, że pogoda nie zrobi nam figla, i mrozów już nie będzie.
____________________
Mój ogród
zawitka 19:12, 13 lut 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
No to Bogusiu gapa ze mnie ha ha Pozdrawiam A kopertki fajne ---łoj będzie robota!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
boguslawa_ma... 20:01, 13 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
zawitka napisał(a)
No to Bogusiu gapa ze mnie ha ha Pozdrawiam A kopertki fajne ---łoj będzie robota!!!

Halinko,troche już wysiałam do doniczek a reszta czeka do gruntu
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 20:02, 13 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
EPODLAS napisał(a)
Bogusiu, to u ciebie przebiśniegi już kwitną. Ciekawe co tam u mnie na działce? Pojadę za dwa tygodnie. Na razie podziwiam pierwiosnki w domu w doniczce. Bogusiu mam wielką nadzieję, że pogoda nie zrobi nam figla, i mrozów już nie będzie.

Bożenko zakwitały,ale dziś w nocy był przymrozek to chyba umarzły
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Bogdzia 21:31, 13 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękna kępa przebiśniegów , te pierwsze najwiecej cieszą , mam nadzieje ze jednak nie zmarzna . Paczuszki Bogusi to pełen profesjonalizm , Bogusia umie zaskoczyc wiem coś o tym. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
grazyna_olsz... 23:29, 13 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719

Przebiśniegi są w pączkach ale jeszcze nie zakwitły,może dlatego że w nocy przymrozki,ale są takie
[/quote

aż nie do wiary ze mamy dopiero luty a tu juz zwiastuny wiosny kwitną myslę że nie zmarzną często jak kwitną przebisniegi to mróz wyskoczy fajnie tak podglądać jak wszystko rusza do życia

podejrzalam też wędzarnię bo mamy w planie budować co prawda mieliśmy na działce ale zawsze mozna cos udoskonalić. Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies