Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka.

boguslawa_ma... 14:28, 07 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Czy one są trudne w uprawie?i czy nasionka trzeba przed posianiem przemrozić?i nie przykrywać ziemią Basia tak pisała.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
bogumila 14:34, 07 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
boguslawa_madejska napisał(a)
Czy one są trudne w uprawie?i czy nasionka trzeba przed posianiem przemrozić?i nie przykrywać ziemią Basia tak pisała.
Możesz wysiać,przepikować do doniczek.Przysypuję cieniutką warstewkę ziemi,nie przysypuję tylko werbeny i lobelii.Wysadzić do gruntu po przymrozkach.Mnie cleome w ubiegłym roku oczarowała,kwitła do jesieni.Kolor jest loterią,nie wiadomo jaki wyjdzie...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
ewsyg 15:48, 07 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
boguslawa_madejska napisał(a)
Ewa jak będziecie chciały ja się przystosuje ,bo ja czasowa,a kiedy najlepiej jechać no zeby kwiaty można zobaczyć


Wtedy, kiedy przypada ich okres kwitnienia.

Bogusia, czy Ty kupowałaś już wcześniej takie prymulki i wysadzałaś je może później do gruntu ? Czy one nadają się, żeby rosły w gruncie ?

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
eliza3 16:18, 07 lut 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
boguslawa_madejska napisał(a)
Czy one są trudne w uprawie?i czy nasionka trzeba przed posianiem przemrozić?i nie przykrywać ziemią Basia tak pisała.

Ja część swoich siałam w ubiegłym roku prosto do gruntu, tak samo pięknie kwitły jak te z parapetu, nieznacznie później.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
bogumila 16:30, 07 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
eliza3 napisał(a)

Ja część swoich siałam w ubiegłym roku prosto do gruntu, tak samo pięknie kwitły jak te z parapetu, nieznacznie później.
Wysiewam wcześniej,bo u mnie wszystko opóźnione,ale w tym roku zostawię część nasion i posieję w gruncie...będą dłużej kwitły...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
EPODLAS 17:54, 07 lut 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bogusiu, a ja czekam aż w Biedoronce pokażą się ciemierniki. W zeszłym roku były, kupiłam białego. Dbałam o niego i chciałam przesadzić do ogrodu, ale jak wyjechałam do dzieci, to M go zmarnował. W tym roku dopilnuję żeby już dotrwał do ogrodu. Dzisiaj byłam w Biedronce, ale jeszcze nie było.
____________________
Mój ogród
grazyna_olsz... 18:25, 07 lut 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
boguslawa_madejska napisał(a)
Dziś pomalowalyśmy drzewka powiesiłam nowe jabłka dla kosów;cieplutko


witaj Bogusiu

az Ci zazdroszczę bo pogoda faktycznie wiosenna tez bym chętnie zajrzała na działeczkę pomysł z jabłkami super a mój M podesłał mi zdjęcia znaszego rancza wkleję u siebi . Tez muszę zajrzzec do biedronki po jakąs wiosnę do domu
boguslawa_ma... 21:24, 07 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
EPODLAS napisał(a)
Bogusiu, a ja czekam aż w Biedoronce pokażą się ciemierniki. W zeszłym roku były, kupiłam białego. Dbałam o niego i chciałam przesadzić do ogrodu, ale jak wyjechałam do dzieci, to M go zmarnował. W tym roku dopilnuję żeby już dotrwał do ogrodu. Dzisiaj byłam w Biedronce, ale jeszcze nie było.

Ja też w tamtym roku kupiłam w Biedronce i się zmarnował po prostu usechł
A na działce same się sieją
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
barbara_kraj... 22:13, 07 lut 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogusiu, nasiona kleome nie przemrozić tylko schłodzić! Najwyżej przez tydzień w lodówce

Zrób fotkę werbenie, ciekawa jestem w jakim jest stanie
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Mala_Mi 00:07, 08 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
bogumila_bienko napisał(a)
Cleome...takie wysłałam


Fioletowa cudo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies