Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 20:51, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek napisał(a)
Gratki za mature
Martus jak zwykle pieknie u Ciebie,bajecznie...
bardzo Cie prosze napisz mi co to za roslinka za slonecznica jest,to bluszcz? Musze go koniecznie miec Slonecznica zawsze krolowala w moim ogrodzie,niestety w tym roku jej nie mam Nigdzie nie moglam jej dostac Popatrze sobie chociaz u Ciebie lalala
Pokaz swoja cegle i ewentualne miejsce,moze razem cosik wymyslimy Tuliskam Bawarkowo



Kasiek dzięki za mile odwiedziny
Tam obok słonecznicy rośnie świeżo tej wiosną zakupiony buczek tricolor-także z bluszczem nie ma nic wspolnego
A ceglę już Ci pokazuję ale jak na razie nigdzie nie widzę dla niej miejsca


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:00, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)
A Ty znowu coś przytargałaś nowego i kusisz
Ostatnio,jak byłam w szkółce,nie było jeszcze takich lampioników Tez jestem ciekawa co to za roslinka
Pozdrawiam niedzielnie.



Reniu jak miło że mnie odwieziłas
A do Szówska uwielbiam jeżdzić,a to drzewko było już dosyć dawno,tyko jest wmieszane w pozostale i nie rzuca się tak w oczy
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 21:06, 01 lip 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martus gratuluje zdania matury No to juz chociaz jeden stres z głowy i radosc zapewne wielka a syn mlodszy pewnie zdolny tylko jak to chłopcy w tym wieku Masz dziwczyno tez dużo na głowie i nie dziwie Ci sie, ze sprawiasz sobie takie przyjemności w tak fajnych zakupach Masz ręke i oko do wyszukiwania tak ciekawych staroci i jeszcze masz super pomysły by je zagospodarować. Twoje kompozycje kwiatowe np.w skrzyni czy dzbanku są boskie. No i zakupy kwiatowe tez super kupiłas sobie przetacznik? to bylina ktorej tej szukam bo nie wiem czemu jej nie mam tak jak firletki nie mam No ale nadrobie. Nie było mnie troche tutaj bo udało mi się na dwa dni z M pojechac w góry i wiesz w mojej sytuacji to AŻ dwa dni relaksu Z czego bardzo sie ciesze. Dzisiaj po pracy wykosiłam prawie cały ogrod bo zapowiadaja upały znowu to nie lubie takich prac.U mnie troche pozniej niz u Ciebie kwitnie juz wszystko bo i hortensje masz piekne i liliowce i lilie No to Martus teraz masz wakacje Czekam na wiecej zdjec z Twojego pięknego ogroduPozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasiek 21:14, 01 lip 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Marta7 napisał(a)



Kasiek dzięki za mile odwiedziny
Tam obok słonecznicy rośnie świeżo tej wiosną zakupiony buczek tricolor-także z bluszczem nie ma nic wspolnego
A ceglę już Ci pokazuję ale jak na razie nigdzie nie widzę dla niej miejsca



Marta Ty masz taki skarb u siebie i cicho siedzisz?
Zobacz co znalazlam,szukam tej ksiazki od dluzszego czasu i znalesc nie moge (tez teraz cos malego sobie ukladam ) a tu prosze...Moze i Tobie sie cos spodoba? Ja mam kilka miejsc w Twoim ogrodzie gdzie juz widze te cuda z cegly....
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=5&t=26718
____________________
Bawarka
danuta_szwajcer 21:25, 01 lip 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta chciałas ciurkadełko? Ja bym ta ceglę wykorzystała bo jezeli masz ja tyle tylko to akurat by na to straczyło jak poszukam to przesle Ci zdjecie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 21:39, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)
gratuluję zakupów, ale jeszcze bardziej gratuluję zdanej matury, nie ważne jak, ważne że do przodu! tak naprawdę, to kolejne świadectwa i tytuły będą się liczyć w życiu
ale wiadomo, rodzic przeżywa to bardzo i chciałby, żeby było lepiej
ciekawe jak sama będę to przeżywać
pozdrawiam :*


Kasiu będziesz oj będziesz to przeżywać! A narazie ciesz się z tego że nie masz dużych dzieci
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
ewa004 21:59, 01 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marta ale ci Kaśka świetne pomysły na cegłę podesłała
Myśl intensywnie gdzie ją u siebie wykorzystać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Marta7 22:01, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)


Postawiłabym Cię przy kuchni, dodała jeszcze nadzór nad rozładunkiem, zawiezieniem podwieczorku na pole, a przedtem pieczeniem jakiegoś ciasta do kawy to wieczorem przy kolacji byśmy pogadały co to za praca kobiety przy żniwach
Pozdrawiam

Mamo, gratuluję zdania matury


Aniu masz rację,ja nawet nie wiem jak teraz wyglądają żniwa,a już na większą skalę to zupelnie nie mam o tym zielonego pojęcia- napewno jest to bardzo gorący i pracowity okres
Aniu dobrze że córa zdała tą maturę,bo ja przez matematykę nie przebrnęłabym nigdy w życiu-córcia też ma ten problem i dlatego tak się z tego cieszymy z tych 36%
Pozdrowionka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:18, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martus gratuluje zdania matury No to juz chociaz jeden stres z głowy i radosc zapewne wielka a syn mlodszy pewnie zdolny tylko jak to chłopcy w tym wieku Masz dziwczyno tez dużo na głowie i nie dziwie Ci sie, ze sprawiasz sobie takie przyjemności w tak fajnych zakupach Masz ręke i oko do wyszukiwania tak ciekawych staroci i jeszcze masz super pomysły by je zagospodarować. Twoje kompozycje kwiatowe np.w skrzyni czy dzbanku są boskie. No i zakupy kwiatowe tez super kupiłas sobie przetacznik? to bylina ktorej tej szukam bo nie wiem czemu jej nie mam tak jak firletki nie mam No ale nadrobie. Nie było mnie troche tutaj bo udało mi się na dwa dni z M pojechac w góry i wiesz w mojej sytuacji to AŻ dwa dni relaksu Z czego bardzo sie ciesze. Dzisiaj po pracy wykosiłam prawie cały ogrod bo zapowiadaja upały znowu to nie lubie takich prac.U mnie troche pozniej niz u Ciebie kwitnie juz wszystko bo i hortensje masz piekne i liliowce i lilie No to Martus teraz masz wakacje Czekam na wiecej zdjec z Twojego pięknego ogroduPozdrawiam serdecznie


Danusia jakże ja Ci zazdroszczę tego wypadu w góry U mnie teraz są takie male stresy związane z dziećmi,a moj M przyjechał dzisiaj i remonty,remonty,remonty ale może choć noc bedzie szalona
Danusia dzięki za mile słowa odnosnie ogrodu-jutro mam wolne i może coś nadrobię
A ciurkadelko marzy mi się ale mowię CI moj M ma ważniejsze sprawy na głowie-tak zawsze mnie zbywa z moimi pomyslami-chociaz ostatnio zrobil mi pergolę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:27, 01 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek napisał(a)

Marta Ty masz taki skarb u siebie i cicho siedzisz?
Zobacz co znalazlam,szukam tej ksiazki od dluzszego czasu i znalesc nie moge (tez teraz cos malego sobie ukladam ) a tu prosze...Moze i Tobie sie cos spodoba? Ja mam kilka miejsc w Twoim ogrodzie gdzie juz widze te cuda z cegly....
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=5&t=26718


Kasiek pomysly wspaniale! dzięki
Już część pokazywalam mojemu M-ale jak zwykle jest problem z czasem no i ciągle coś wazniejszego jest do zrobienia.
Kasiek jestem strasznie ciekawa ktore to miejsca w moim ogrodzie.
Pozdrawiam,narazie muszę kończyć,syn koniecznie potrzebuje komputera -szuka transportu na Bawarię
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies