Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Rench 00:24, 17 lip 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Marta7 napisał(a)


Kasiek a ja obok Ciebie i mamy wężyk podłączony do tej beczki a w niej piwko-albo jak wolisz winko i tak sobie nóżkami machamy i śpiewamy!-to dopiero cudowne wakacje!


Nocna biesiada się szykuje ?
Ja też mam od dzisiaj wakacje, jednym łykiem z wężyka nie pogardzę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Marta7 10:22, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)


Nocna biesiada się szykuje ?
Ja też mam od dzisiaj wakacje, jednym łykiem z wężyka nie pogardzę


Reniu ja jeszcze dzisiaj idę do pracy,a od jutra biesiaduję,jeszcze zastanawiam się w jakim kierunku uderzyć-jutro napewno zwiedzę Uniwersytet Rzeszowski
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 10:50, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 10:55, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Hogata 11:03, 17 lip 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)


Reniu ja jeszcze dzisiaj idę do pracy,a od jutra biesiaduję,jeszcze zastanawiam się w jakim kierunku uderzyć-jutro napewno zwiedzę Uniwersytet Rzeszowski


Szczęściary . Mam nadzieję, że wypoczniecie. Pogody życzę!
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:10, 17 lip 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)






A po tą hostę przyjadę jak byś dzieliła
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
danuta_szwajcer 11:50, 17 lip 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Marta Jak miło, że jestes Brakowało mi widokow z Twojego ogrodu. Pięknie Ci wszystko kwitnie. Cudne masz białe lilie Widze, ze nowa rabata z hortensjami tez sie ma dobrze Z oddali widze i ze żurawki Ci pieknie rosna no i hosty bez dziur Nie tak jak u mnie poszatkowane. Wakacje i wypoczynek sie szykeje i fajnie Ale gdzies dalej w podroz sie wybierasz? Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego urlopu Wypocznij i za mnie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 12:23, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Hogata napisał(a)


A po tą hostę przyjadę jak byś dzieliła


Agadko dzięki za miłe życzenia i odwiedzinki-a jeśli chodzi o hostę-bedę pamiętać
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 12:45, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Marta Jak miło, że jestes Brakowało mi widokow z Twojego ogrodu. Pięknie Ci wszystko kwitnie. Cudne masz białe lilie Widze, ze nowa rabata z hortensjami tez sie ma dobrze Z oddali widze i ze żurawki Ci pieknie rosna no i hosty bez dziur Nie tak jak u mnie poszatkowane. Wakacje i wypoczynek sie szykeje i fajnie Ale gdzies dalej w podroz sie wybierasz? Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego urlopu Wypocznij i za mnie



Danusia ja sie też stęsknilam za wami,ogród mam bardzo zaniedbany,ale nie robię z tego problemu
Cieszę się że podobają Ci się moje lilie-bo przecież TY jesteś najbardziej w nich obeznana.A hosty te nowe co kupiłam pod altankę też jakaś choroba grzybowa bierze-ale wypuszczają się nowe liście i może będzie dobrze
A mój wyjazd na wakacje to za dużo powiedziane-będzie to najwyżej 3 dniowy weekend nad Soliną lub nad
jeziorem Białym-marzy mi się też Kraków-na Wawelu byłam jeszcze w podstawówce ale czy to wypali to nie mam pojęcia,teraz muszę córce wnieść papiery na studia.
Danusia TY przedewszystkim odpoczywaj jak umiesz,dedykuję CI lilie które zauważyłam dzisiaj że zakwitły









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 12:54, 17 lip 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Moje słoneczniki






Borowki i brzoskwinie bardzo obrodziły





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies