Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 21:44, 25 wrz 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Moja kolekcja gliniaczkow




Sprawiła to wichura













____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
hanawier 11:01, 26 wrz 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 171
HejTwoja kolekcja gliniaków robi wrażenieja mam jeden i dwa takie stare garnki żeliwne ,tak myślę bo bardzo ciężkie co to się pnie po tym słupie?bez kancików też ślicznie pozdrawiam
____________________
Hanna Ogród w otulinie Biebrzy
gaga 11:36, 26 wrz 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Cudowny jesienny ogród i jesień nie musi być smutna mam pytanie jak przechowujesz hosty w donicach?bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
danuta_szwajcer 15:07, 30 wrz 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pieknie Ci roze kwitnaTak jak i wszystkie kwiaty, a kolecja gliniaczkow super Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
GorAna 20:37, 30 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Marta7 napisał(a)
Moja kolekcja gliniaczkow





No to Kargul podejź no do płota.....uważaj na gliniaczki
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
grazyna_olsz... 09:02, 04 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam i pozdrawiam
Marta7 08:12, 05 paź 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
hanawier napisał(a)
HejTwoja kolekcja gliniaków robi wrażenieja mam jeden i dwa takie stare garnki żeliwne ,tak myślę bo bardzo ciężkie co to się pnie po tym słupie?bez kancików też ślicznie pozdrawiam


Haniu cieszę sie bardzo z Twoich odwiedzin A gareczki żeliwne są bardzo piękne a jak w dodatku stare,masz już dla nich miejsce?
A po słupie pnie się winnobluszcz trójklapowy-odgapiłam od Marzenki z ogrodowiska-jej słup to dopiero daje czadu!Pozwolę sobie Ci go pokazać No jest cudny!



Pozdrawiam baaardzo serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 08:28, 05 paź 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
gaga napisał(a)
Cudowny jesienny ogród i jesień nie musi być smutna mam pytanie jak przechowujesz hosty w donicach?bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.


Grazynka witaj
A z przechowywaniem Host w donicach nie mam jeszcze doswiadczenia,dopiero w tym roku pierwszy raz sadziłam do donic,ale z tego co piszą dziewczyny tu na Ogrodowisku zakodowałam co następuje
-na zimę hosty daje się do większej donicy-w małej korzenie zgniją i należy je obficie podlać.Ale najbezpieczniej jest hostę przechować w gruncie ale tu odkrycia pewnie nie zrobię Ja w tym roku też spróbuję jedną hostę zostawić w donicy,resztę już wkopałam do ziemi,na wiosnę znowu je dam do doniczek
Pozdrawiam serdecznie i przepraszam że tak póżno odpisuję-córci popsuł się laptop i ja mam teraz ograniczony dostęp do netu.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 08:38, 05 paź 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Pieknie Ci roze kwitnaTak jak i wszystkie kwiaty, a kolecja gliniaczkow super Pozdrawiam


Danusia jak miło widzieć Twój niebieski bławatek na forum od razu cieplej na sercu
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 08:44, 05 paź 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)


No to Kargul podejź no do płota.....uważaj na gliniaczki
Pozdrawiam


Aniu miałby Kargul co robić,miał... Tylko gorzej byłoby z koszulami dla Pawlaka - nie mam takich białych lnianych i w dodatku nowiuśkich
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies