Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Hogata 08:43, 30 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)


Agadka spróbuję go ukorzenić dla Ciebie Teraz w tej fazie jest piękny nie mowiąc już o jesieni Pozdrowka ślę




Dzięki bardzo . Mam na słupie winobluszcz pięciolistkowy, ale jest za bardzo ekspansywny i chcę go wymienić na trójklapowy. Jak by ci się udało ukorzenić to by było super .
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Marta7 10:49, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Hogata napisał(a)


Dzięki bardzo . Mam na słupie winobluszcz pięciolistkowy, ale jest za bardzo ekspansywny i chcę go wymienić na trójklapowy. Jak by ci się udało ukorzenić to by było super .


Agatka postaram się
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 10:57, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Obrazki z podworka







____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 11:06, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837






____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 11:35, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Sielsko i takie swojskie klimaty to co lubie najbardziej, naturalność) A co to takie cudenko na ostatnim zdjeciu? Ozdobna wiśnia? A jeżeli zdecydujemy się pojechac w Twoje strony to koniecznie muszę zobaczyc ten ogród botaniczny, o ktorej porze roku jest najpiękniej? Póki co to ciągle mam brak czasu, powoli próbuje ogarnąc po mamie na parterze, ogrod, praca a w koncu hahaha wybieram wnusię No i melduję, że w koncu mam dwa maki ale czy zakwitną to zobaczymyCo do deszczu to ciut popadało ale dobre i to Pozdrawiam wiosennie a fotki u mnie dam rano jutro
____________________
Liliowo i kolorowo:)
renatamama3 18:23, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Martuś,cudna wiosna u Ciebie ,powiedz co to na przed ostatnim zdjęciu fioletowe ? pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Kuklik 19:14, 30 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Ależ kwiatów...
Cudny łan wieczornika, jesli dobrze widzę?
Ja dostałam w tym roku w prezencie białego, oby się zadomowił i rozsiał
Buziaki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Imienniczka 19:56, 30 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Pięknie u Ciebie

Mnie tez interesuje, co to jest to fioletowe?
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Rench 20:27, 30 kwi 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Marta7 napisał(a)
[img






Czy to jest przypadkiem wieczornik damski ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Marta7 22:08, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Sielsko i takie swojskie klimaty to co lubie najbardziej, naturalność) A co to takie cudenko na ostatnim zdjeciu? Ozdobna wiśnia? A jeżeli zdecydujemy się pojechac w Twoje strony to koniecznie muszę zobaczyc ten ogród botaniczny, o ktorej porze roku jest najpiękniej? Póki co to ciągle mam brak czasu, powoli próbuje ogarnąc po mamie na parterze, ogrod, praca a w koncu hahaha wybieram wnusię No i melduję, że w koncu mam dwa maki ale czy zakwitną to zobaczymyCo do deszczu to ciut popadało ale dobre i to Pozdrawiam wiosennie a fotki u mnie dam rano jutro


Danusia na tym ostatnim zdjęciu jest jabłoń ozdobna ktorą w tamtym roku kupiłam jako śliwę Pissardi ale nie żałuję pomyłki,baaardzo mi się podobajest bordowa i jak na jabłonkę ma duże kwiaty.

A w Bolestraszycach chyba najładniej jest jak kwitną Rh i azalie ale w każdym miesiącu można coś pięknego zobaczyć Zapraszam
Cieszę sie z Twoich maków,mnie wyobraż sobie część maków zjadła nornica-uzależniona czy co?
Czekam na Twoje zdjęcia,ale będę mogła pooglądać wieczorem,pracuję jutro do 19
Pozdrawiam serdecznie


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies