Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 11:57, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Asisko_2005 napisał(a)
Dopiero się rodził ten bobas a juz taki duzy.


Czas leci oj leci
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 12:21, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
GorAna napisał(a)
Basiu, ale kwieciem sypnęło u Ciebie....pięknie.....znam ci ja bałagan rozbiórkowy.....w przyszłym roku czeka mnie dalsza część takich prac, w tym musimy zagospodarować teren po budowie.....wszystkiego za jednym zamachem nie da sie zrobić
Synuś rośnie Ci na pociechę.....za chwile zatęskni za rodzeństwem.....a dla Ciebie w pracy trochę wytchnienia od maluszka, to dobry czas....Babcie dadzą sobie radę
Buziaki zostawiam


Dziękuję Aneczko za komplementy u Nas bałaganu dostatek - kurzy się strasznie ale jest tak jak piszesz nie da się od razu wszystkiego zrobić tym bardziej systemem gospodarczym.
Miki szybciutko rośnie - właśnie na dzieciach widzimy uciekający czas - za Rodzeństwem niech na razie nie Tęskni Praca faktycznie daje trochę wytchnienia, ale Tęsknota zostaje a myśli krążą przy Synku
Odbuziam Cię Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 13:27, 21 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
A jednak znalazłaś chfilkę na fotki Zachwycający łan szafirków i tulipany piękne Pracy ogrom ale ten uśmiech maluszka przyćmił wszystko Wytulaj Mikołajka od cioci
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 13:28, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
GosiaJoanna napisał(a)
Basiu Mikołajek cudowny a wiosna u Was juz sie rozgoscila jednak u mnie na wschodzie jeszcze przedwiosnie i tulipany jeszcze w pakach ....szafirkowo love


Gosieńko szafirki w tym roku pięknie się prezentują, niestety po kwitnieniu muszę je przesadzić bo czeka Nas odkopywanie fundamentów, wymiana kostki szkoda gdyby się zmarnowały. Pozdrawiam Serdecznie.Buziaki ślę dla Miesia
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 13:55, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Margaret_ka napisał(a)
Witaj Basiu,

Ślicznie u Ciebie... a najbardziej zachwyca mnie mnogość twoich roślinek: nie kępka szafirkow, a mały łan, nie pojedyncze tulipki, a całe grupy. Pięknie.... ale najpiękniejszy i tak jest POTOMEK.

Pozdrawiam


Cześć Gosiu miło Cię gościć w Naszych skromnych progach zapraszam częściej w wolnej chwili Ja nauczona radami Danusi już nie kupuję jednej roślinki, cebulki - wolę kupić mniej a dużo sztuk Ach ten Nasz potomek ...Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Joaska 14:56, 24 kwi 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Basiu pozdrowienia zostawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
mar_za 20:01, 24 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
BASIA8 napisał(a)


Ja nauczona radami Danusi już nie kupuję jednej roślinki, cebulki - wolę kupić mniej a dużo sztuk


Jestem
Basia, ja też już raczej nie kupuję po jednej sztuce - tego się nauczyłam tutaj
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Kasial 13:46, 27 kwi 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Basiu widzę duże zmiany to lubię. U mnie wszystko powoli idzie.
Piękne zdjęcia
Pozdrawiam i całusy dla Mikołaja
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
malgorzata_s... 18:43, 29 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Macham Basiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Joaska 11:13, 30 kwi 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Basiu zaglądam i palucha odciskam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies