Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 20:46, 12 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Pracy dużo , lecz najważniejsze , że plany realizujemy pomalutku, część ja , część mąż jutro wstawię zdjęcia nowego zadaszenia tarasu , jeszcze nie wszystkie podesty drewniane na podłogę i kratka na pnącze pomalowane , ale efekt już jest niesamowity, następna będzie studnia do poprawy , nie mogę już na nią patrzeć wrr widok okropny

zdjęcia jutro , może nie będzie padać
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 08:07, 13 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Wieczorem padało , gdzieś daleko była burza , malowanie nowej pergoli przesunięte.
Kawka w gościach u Ewy 004 wypita, była przepyszna parzona jak lubię , czas na pracę w domu , do tej 2-giej na 12 więc spokojnie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
ewa004 08:16, 13 maj 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Madziu polatałam po Twoim ogródku i potknęłam się o kulki wiklinowe ,masz zamiar coś na nie puścić
Zobacz u Kaśki bawarki jakie wstawiła zdjęcie kuli oplecionej jakimś pnączem ,ślicznie

Twoje kule to z takiej porządnej wikliny plecione ,moja ta taka samoróbka i już się trochę zdeformowała ,ale i tak coś na nią puszczę ,myślałam o białym clematisie

Pozdrawiam i miłej pracy życzę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madziarzeszow 10:55, 13 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj Ewo faktycznie fajny pomysł może coś wymyślę z nimi .

Dzień pochmurny
tawuła gold już kwitnie

azalia również

mój nowy nabytek
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
eda 20:58, 13 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
witaj miło że się odezwałas masz piękną kolekcje roslin a u mnie to nie da rady zrobić zdjęcia bez kotki wszędzie jej pełno pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
butterfly 21:11, 13 maj 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Mamy 2 rzeczy takie same - tulipanki black (ale na rabacie-przechowalniku, i tylko 3 szt, i kule wiklinowe - daleko masz do naszego "zagłębia wiklinowego" ?
ja swoje uwiązałam pod dachem bo ciągle mi je wiatr turlał po całym ogrodzie.
W tamtym roku posadziłam w takiej kuli bluszcz - ładnie zaczął ja owijać, dałam teściowej na przechowanie przez zimę (był w doniczce) ale usechł...
Pomysł w powojnikiem ciekawy, już gdzieś o tym słyszałam na tym forum... ale gdzie ?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Madziarzeszow 21:16, 13 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj Edytko miło bardzo mieć takiego towarzysza fotogenicznego

hortensja ma w tym roku pąki hura zobaczę jakie mają kolory

kalla nigdy mnie nie zawiedzie , choć mało kwiatów, ale są

to chyba wiśnia ,kwitnie ładnie , lecz czeka na jesień na przycięcie

eucomis bicolor , ciekawe czy zakwitnie.

Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:17, 14 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj Beatko kule moje są przymocowane do podłoża drutem , więc stabilniej i pewniej utrzymują się na rabacie. A z tym pnączem właśnie się zastanawiam co mogłoby tam pójść.
Na razie muszę zająć się rabatą przy tarasie.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
BEATA_S 08:01, 14 maj 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dzień dobry Magdo, przychodzę z rewizytą, studnie ma również Lena, obsadziła ja żywopłocikiem z cisa
Mnie urzekły twoje frezje... uwielbiam je... a tak dawno nie wąchałam... Musze obowiązkowo wysiać je, może mi się uda
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Maria667 09:48, 14 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Madziarzeszow napisał(a)






Madziu!
Świetna ta kompozycja. Przypomina mi to coś, co znalazłam u Marty. Też dobre

Marta7 napisał(a)

Moja sezonowa kompozycja z bańką







____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies