Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:38, 09 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
jagoda99 napisał(a)
Kasiu taki jestes pracus smefrus
pozdrawiam



co na to poradzić, jak do zrobienia jeszcze tyle!
odpozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:40, 09 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
KasiaWB napisał(a)
Hej Kasiu, w chorobie drzewek nie pomogę niestety, ale chwalę lilie, róże od eMa i rozwar
Zaglądam i pozdrawiam



cieszę się, że znalazłaś czas, żeby do mnie zajrzeć
dziękuję za pochwały

pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:56, 09 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Dobranoc
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaWB 00:28, 10 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kasia, ja zaglądam, tylko na pisanie mam mało czasu. Dzisiaj dałam sobie trochę luzu i oglądam co u Was słychać
Ale słodziaka masz! )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kitek81 11:38, 10 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
KasiaWB napisał(a)
Kasia, ja zaglądam, tylko na pisanie mam mało czasu. Dzisiaj dałam sobie trochę luzu i oglądam co u Was słychać
Ale słodziaka masz! )


odpocząć też się należy tym bardziej, że pogoda sprzyja wypoczynkowi
ja już odliczam dni do urlopu, też odsapnę, porobię na spokojnie w ogrodzie, nadrobię zaległości na O.
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:05, 11 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
jutro zalewamy ostatni kawałek pod ogrodzenie mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo jest to spory kawałek, ta cała strona od strony "sadu" już nie mogę się doczekać, jak skończymy to ogrodzenie i ten komfort psychiczny, że można coś robić w ogrodzie, a dzieciaki na ulicę nie wybiegną
dziś popieliłam trochę pod płotem, bo chwaściory porosły :/
wzięłam kolejne roślinki doniczkowe do ukorzenienia
trzykrotka już po 1 dniu puściła korzonki
Tak to wyglądało po wsadzeniu do wody

Szkoda, że korzonków na zdjęciu nie widać!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 23:31, 11 lip 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kasia tosz Ty do mnie na festyn w niedziele przyjedz obkupisz się kwiatami za przyslowiowy grosz i jeszcze telewizor mozna wygrac rowery 2 talony na odziez będą a dziś byłam w szkółce i dostalam roslinki darmowe na festyn 1 skrzynkę wstawiłam 3 jutro pokarze ale zobacz jakie cuda dostalismy w zamian za reklamę na festynie podoba mi się charytatywnie cos robić .pozdtawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 23:37, 11 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Kasia tosz Ty do mnie na festyn w niedziele przyjedz obkupisz się kwiatami za przyslowiowy grosz i jeszcze telewizor mozna wygrac rowery 2 talony na odziez będą a dziś byłam w szkółce i dostalam roslinki darmowe na festyn 1 skrzynkę wstawiłam 3 jutro pokarze ale zobacz jakie cuda dostalismy w zamian za reklamę na festynie podoba mi się charytatywnie cos robić .pozdtawiam


roślinki ze szkółki już u Ciebie widziałam
to mi teraz dałaś do myślenia z tym festynem, muszę em jutro nagadać, teściowa jest na weekend to może w niedzielę byśmy się na godzinkę wyrwali no i zależy jak z ogrodzeniem się jutro wyrobimy, czy damy radę wylać cały brakujący kawałek fundamentu!
dam znać jutro co em na to
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:43, 11 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
idę spać, bo już mi się papa drze
muszę jutro obfocić moje ukorzenione horti, bukszpany i inne, bo ładnie się rozrastają!
już nigdy więcej nie ukorzenię nic w domu, na zewnątrz wszystko lepiej rośnie! żal mi tylko tych patyków, co się zmarnowały chyba nic z nich już nie będzie ale cieszę się i doceniam, to, co udało mi się ukorzenić!
już teraz proszę, jak na wiosnę będziecie ciachać swoje hortensje i inne też, to znów chętnie przyjmę badylki, z pokryciem kosztów przesyłki włącznie
miłego weekendu życzę wszystkim
dobranoc
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 23:48, 11 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Moja też się drze dobranoc KASIU
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies