Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:19, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Kasiu fajnie że już jesteś :Moje różyczki od Kińdzi też się ukorzeniły nawet drugie listki wypuszczają troszkę mi padło ale10 mam i czekam do wiosny czy zakwitną muszę zdjęcia zrobić Pamietaj żeby doniczkę zabrać przed zimą do chłodnego i wodnego pomieszczenia


no i 10 różyczek już masz ja z przyciętych na jesień badylków też zrobię sobie sadzonki, a może lepiej ciąć na wiosnę?
a czemu je brać do domu, nie zadołować jej na zewnątrz i opatulić?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:22, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Tusiala napisał(a)
Widzę, że Ciebie też troszkę nie było. I dobrze bo nie miałam wiele do nadrobienia
Ale prace super idą na przód. Trawka też gęsta. Czekam na kolejne relacje i pozdrawiam serdecznie


no zniknęłam na chwilkę, ale już jestem
prace pomału ale do przodu jeszcze dużo do roboty przed nami, ale z czasem wszystko zrobimy
kolejne relacje będą, to mogę obiecać
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:26, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dzisiaj dokończyłam pielić tą rabatkę pod tuje, jutro zleję wodą, żeby się lepiej orało glebogryzarką i teren będę miała przygotowany, jeszcze czarnoziem mus zamówić u wujka i niech partiami nam wykopują tujki i po pracy po weekendzie będę sobie wsadzała
cieszę się bardzo, bo myślałam, że nie będzie kasy na takie zakupki, ale pokryjomu przed emem odkładałam od jakiegoś czasu drobne sumy i prawie się uzbierało, teraz trochę się dołoży i całą stronę będziemy mieli obsadzoną i tło dla roślin już będzie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 23:22, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasiu zrobisz jak zechcesz .Róża to delikatny kwiat i może zmarznąć ma malutki jeszcze system korzeniowy i musi mieć ciepło.Pogogluj i poczytaj Dobranoc
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 22:38, 18 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Kasiu zrobisz jak zechcesz .Róża to delikatny kwiat i może zmarznąć ma malutki jeszcze system korzeniowy i musi mieć ciepło.Pogogluj i poczytaj Dobranoc


masz rację, przecież my późno dałyśmy do ukorzenienia, wezmę ją do domu i przetrzymam w garażu chłodno tam, bo jest nieogrzewany, ale temp i tak na plusie, więc powinna dać radę?! najwyżej na nocki będę jej butle plastykową zakładać
dziś w Netto kupiłam czosnki ozdobne i jutro chyba jeszcze kupię azalię, dam ją przed rh
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
nieszka 22:53, 18 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
kitek81 napisał(a)
A i cebulowych kwiatów nakupiłam w Biedrze 3 te ich reklamówki-jednorazówki
Muszę kiedyś wszystko rozłożyć na podłodze i obfocić

oj to zaszalałaś
Ludzie pewnie dziwnie na ciebie zerkali, co?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Mirka 23:00, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A ja z cebulowymi do tyłu jeszcze nic nie kupowałam mus się poprawić
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Tess 00:05, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Trzy reklamówki cebul?
Co kupiłaś, pochwal się
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
as226 11:37, 19 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Dokładnie, Kasia pochwal się
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
kitek81 22:59, 19 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
to dopiero w niedzielę się pochwalę, bo idę już spać, jutro mam służbę
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies