Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 10:22, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)
Kasiu pospacerowalam u Ciebie,popodziwiałam kwiatuchy,córcia cudnej urody-a te jej loczki......oj buduj wysokie ogrodzenie bo kiedyś nie opędzisz się od jej adoratorów
Pozdrowka


Dzięki za miłe słowa, ogrodowo, to na razie nie ma jeszcze co podziwiać, co innego dziecioki one nam się udały
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:35, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
i mamy pierwszy dzień jesieni! u mnie była pogoda typowo jesienna zimno, deszczowo, słońce próbowało się przedrzeć przez chmury, ale to wiatr był dziś przodownikiem-zimny i mocny :/ na szczeście na przyszły tydz zapowiadają jeszcze parę dni po ponad 20st na plusie
co chwila dziś padało, więc po powrocie z pracy rozsypałam nawóz jesienny pod iglaki-teraz możecie być pewni, że przez najbliższe dni u mnie nie będzie padać
a z dziś takie jesienne fotki!



____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
GorAna 22:37, 23 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Kasiu, pozdrawiam....u mnie też zimno i wietrznie...deszcz potrzebny niech pada
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kitek81 22:41, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
GorAna napisał(a)
Kasiu, pozdrawiam....u mnie też zimno i wietrznie...deszcz potrzebny niech pada


deszcz niech pada, najlepiej nocą w sumie ten deszcz to mi nie wadzi, tylko ten wiatr :/ ale pewnie nie ma co narzekać, bo niestety teraz taka aura bedzie nas raczyć chociaż ja bym wolała, żeby było cieplej i słoneczniej
pozdrawiam cieplutko :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 00:49, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ładne ogrodzenie a cebulek sporawo zakupilas a ja żadnej cebulki nie kupilam uwierzysz ?może wiosna chęci wruca narazie odeszły .pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
as226 01:06, 24 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Poszalałaś Kasia z cebulami, oj poszalałaś piękne zdjęcia. pozdr
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Janina 09:18, 24 wrz 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Pozdrawiam serdecznie pogoda ostatnio nie rozpieszcza zimno i deszczowo. Poszalałaś z cebulowymi ja też sporo mam do wsadzenia.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
kitek81 13:06, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Ładne ogrodzenie a cebulek sporawo zakupilas a ja żadnej cebulki nie kupilam uwierzysz ?może wiosna chęci wruca narazie odeszły .pozdrawiam


no nie poznaję koleżanki? co się dzieję, czemu takie niechęci naszły do ogrodu? czyżbyś się przepracowała?
pozdrawiam serdecznie i nie poddawaj się :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 13:08, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
as226 napisał(a)
Poszalałaś Kasia z cebulami, oj poszalałaś piękne zdjęcia. pozdr


może i poszalałam, ale wiem, że są osoby, które biją rekordy cebulowych, ja przy nich to pikuś
ale jak w tą poprzednią wiosnę rozkwitły mi tulipanki, krokusiki, narcyzy i hiacynty, tak mi się to podobało, że nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności
oby do wiosny
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 13:10, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Janina napisał(a)
Pozdrawiam serdecznie pogoda ostatnio nie rozpieszcza zimno i deszczowo. Poszalałaś z cebulowymi ja też sporo mam do wsadzenia.


u nas rano był przymrozek, em musiał nawet skrobać szyby w aucie :/ ale za to w dzień jest ładne słoneczko, bo wczoraj pogoda nas nie rozpieszczała!
w przyszłym tyg ma być znów pare dni ponad 20st i tego się trzymam
to u Ciebie też będzie kolorowo na wiosnę
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies