Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:15, 24 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
chyba wiem już co to za drzewko, o którym kiedyś wspominałam, że mi się podoba na osiedlu w T., koło którego przejeżdżam jak jadę do pracy wydaje mi się, że to jarząb pospolity fastigiata
napiszcie mi, jak wiecie, czy to drzewko jest szczepione, czy sobie rośnie samo od samego początku? te z osiedla ma długi pień i piękną czuprynę, a na aukcjach widzę sadzonki ok 100cm? jak to z nimi jest?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
bdan 13:27, 25 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kasiu teraz nadrobiłam u Ciebie, bo ostatnio to u siebie pomału nie wyrabiam.
A co do ruchu w wątku, to bardzo się cieszę, że forumowicze tacy pomocni. Zobaczysz jak Ty w przyszłym roku ruszysz z rabatkami to też duży ruch będzie. Bo ja tak wiesz latam wszędzie i błagam ich o pomoc, bo sama zielona jestem.

Pozdrawiam Kasiu
kitek81 14:37, 25 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)
Kasiu teraz nadrobiłam u Ciebie, bo ostatnio to u siebie pomału nie wyrabiam.
A co do ruchu w wątku, to bardzo się cieszę, że forumowicze tacy pomocni. Zobaczysz jak Ty w przyszłym roku ruszysz z rabatkami to też duży ruch będzie. Bo ja tak wiesz latam wszędzie i błagam ich o pomoc, bo sama zielona jestem.

Pozdrawiam Kasiu


miło mi, Danusiu, że w tym wszystkim znalazłaś czas na mój wątek
fajnie, że tak inni Ci doradzają i dzielą się doświadczeniem
pewnie, jak już zacznę sama obsadzać, to i pomocne duszyczki się znajdą na razie nic się nie dzieje, ale na wiosnę bym chciała już co nieco uporządkować, poprzesadzać, posadzić nowe roślinki, ale już tak po przemyśleniu, żeby potem było jak najmniej przesadzania, chociaż wiem, że z czasem i tak pewnie niektóre roślinki zmieniają miejsca
chciałabym przez zimę sobie to wszystko rozplanować, naszkicować (chociaż to nigdy mi nie szło za dobrze!)-muszę jeszcze porobić zdjęcia miejsc, gdzie chcę poobsadzać na przyszły sezon, żeby kupować jedynie roślinki z planu, a zimą może coś razem wymyślimy, bo sama jak zacznę coś wymyślać, to boję się, że może to nie wyglądać za estetycznie
na razie czytam wszystkie wpisy u Ciebie
i momentami myślę, że gdyby nie O. nie miałabym takich problemów, poszłabym do CO kupiła co jest i po temacie, tylko potem by był może za duży misz masz tak źle, tak niedobrze ale za to dzięki O. poznaję masę wartościowych, przesympatycznych osób, wiem o roślinach o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam, no i z pewnością popełnię mniej błędów w ogrodzie
ale się rozpisałam
pozdrawiam serdecznie :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Milka 15:03, 25 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajnie się rozpisałaś, dokładnie my wszyscy tak mamy
Będziemy pomagać, nadwyżki wysyłać, nie bojaj się
Kasia a imieniny dziś też masz? jakby, co kwiatucha zostawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
yolka 18:25, 25 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12605
W razie czego, życzę 100 lat i kwiaty wręczam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 18:30, 25 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Milka napisał(a)
Fajnie się rozpisałaś, dokładnie my wszyscy tak mamy
Będziemy pomagać, nadwyżki wysyłać, nie bojaj się
Kasia a imieniny dziś też masz? jakby, co kwiatucha zostawiam


dzięki za wsparcie i dobre słowo i oczywiście za życzenia też dziękuję, bo faktycznie dziś są moje imieniny
buziaczki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:30, 25 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
W razie czego, życzę 100 lat i kwiaty wręczam


dziękuję za życzenia i kwiatuszki
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
an_tre 22:40, 25 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Kasiu imieninowego kwiatuszka zostawiam razem z najpiękniejszymi życzeniami

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
as226 22:51, 25 lis 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Kasia sto lat
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Mirka 23:17, 25 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasiu wszystkiego dobrego w tym pięknym dniu
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies