Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

EPODLAS 20:28, 19 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasiu, jestem pod wrażeniem. Rabatki czyściutkie, płot piękny już się buduje. Piękny ogród będzie. Pozdrawiam.
____________________
Mój ogród
kitek81 22:23, 19 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kasiek napisał(a)
Ech to wstawanie o świcie i wracanie po zmroku jest dobijające... Ja nawet przed pracą robie 1 rundkę po ogródku choć jeszcze szrówka, człowiek tylko weekendu czeka. Pozdrawiam cieplutko.


wszystko się zgadza, u mnie tak samo! a ten weeekend niestety mam okrojony przez obowiązki służbowe em sprawdzał pogodę długoterminową i zbliża się ochłodzenie na początku grudnia!
pewnie pomału trzeba się przyzwyczajać do siedzenia w domu
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:25, 19 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
Kasiu, jestem pod wrażeniem. Rabatki czyściutkie, płot piękny już się buduje. Piękny ogród będzie. Pozdrawiam.


dziękuję mam nadzieję, że w najbliższym sezonie będę miała już co pokazywać pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
bdan 07:22, 20 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
kitek81 napisał(a)


więc kolejne wydatki w planach- to prawda, że dom to skarbonka bez dna
pozdrawiam :*


No ja bym jeszcze dodała że ogród to skarbonka bez dnia, zwłaszcza w etapie urządzania i jak jest duży.
Ludzie licza ile na dom potrzeba żeby stanął, a potem jak zsumujesz elewację, ogrodzenie, kostkę, ogród to konkretna kwota się robi.
Dobrze, ze jeszcze własnymi siłami robicie, bo sporo kaski zaoszczędzonej

Pozdrowienia zostawiam
eda 08:12, 20 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
kitek81 napisał(a)
Proszę obiecane zdjęcia za dnia tej samej rabatki





pięknie Kasiu rabatka dopracowana czekamy na wiosnę na szał kwiatowy i czapeczki miodzio Macham łapką i buziole zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Tess 08:58, 20 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
kitek81 napisał(a)


cieszę się, że się podoba chociaż na razie to jeszcze niepełne zestawienia roślinek i jakby róże jeszcze kwitły to byłoby ładniej za różami rosną, które dostałam mam od Małej Mi tj werbenę, jeżówki i naparstnice i moje jeżówki z nasionek i pewnie tak już tam tak zostawię
rabatki planuję proste, a nie faliste na razie tak mi się podoba
buziaczki :*


Rabata super, psze Pani
Proste linie to jest to!

Ale co Ty tam jeszcze chcesz wsadzić?
Moim zdaniem zestaw jest już obecnie nadkompletny ciut za gęsto - moim zdaniem - będziesz już w przyszłym roku poszerzać tę rabatę.

Czy ta kora wysypana tez jest wzdłuż domu? Tam coś rosnie, czy tylko dla ozdoby?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Luckaa 13:07, 20 lis 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
ładne proste rabatki, tak jak Ty lubie proste linie w ogrodzie
____________________
Lucyna
kitek81 18:04, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)


No ja bym jeszcze dodała że ogród to skarbonka bez dnia, zwłaszcza w etapie urządzania i jak jest duży.
Ludzie licza ile na dom potrzeba żeby stanął, a potem jak zsumujesz elewację, ogrodzenie, kostkę, ogród to konkretna kwota się robi.
Dobrze, ze jeszcze własnymi siłami robicie, bo sporo kaski zaoszczędzonej

Pozdrowienia zostawiam


to też się zgadza idzie kaski na te nasze zachcianki i chciejstwa na razie to bardziej cieszy mnie jakaś roślinka niż pierdołka do domu! na razie robimy małymy kroczkami ogród, ale za dwa lata jak córa wyrośnie z pisania po ścianach i innych dziwnych pomysłów, zrobimy sobie salon z jadalnią od podtaw na tip top więc pewnie za 2 lata dopiero

odpozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:06, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)


pięknie Kasiu rabatka dopracowana czekamy na wiosnę na szał kwiatowy i czapeczki miodzio Macham łapką i buziole zostawiam


dzięki, też wyczekuję na wiosnę, a szczególnie na tulipanki i inne cebulowe, co dosadziłam na jesień
oj będzie wtedy co pokazać
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 18:07, 20 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Słusznie jak są małe dzieci, nie warto robić na wyjściowo bo i tak trzeba poprawiać. Moje wnuki u mnie zastawiają slady i nie mogę się doczekać iedy to sie skończy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies