Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

yolka 22:38, 15 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Super płotek super rabata. Miłej niedzieli
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 18:23, 16 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Super płotek super rabata. Miłej niedzieli


Dzięki
Niedziela minęła na fugowaniu ogrodzenia! Zmarźliśmy przeokrutnie!
Szkoda, że tak szybko robi się ciemno, bo tak to byśmy popowrocie z pracy jeszcze porobili i do końca tygodnia byśmy mieli pofugowane! A tak to trzeba czekać do weekendu, a ma być coraz chłodniej i deszcze zapowiadają! Boję się, że nie skoczymy tego ogrodzenia w tym roku
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 10:09, 17 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kitek81 napisał(a)
Proszę obiecane zdjęcia za dnia tej samej rabatki



Kasiu teraz to ja widzę czy ja dobrze rozumuję że idziesz w proste rabaty?Zapowiada sie ciekawie i podoba mi się ta rabatka co oprócz róż i lawendy tam masz?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bdan 10:19, 17 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kasiu pięknie.
Teraz już ogrodzenia zrobione, rabatki mozna planować, w przyszłym roku sama się będziesz dziwić jak ogród będzie fajnie wyglądał

Janina 13:38, 17 lis 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Jak ładnie, równiutko i jaki ciekawy krztałt rabaty. Całuski
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
kitek81 17:40, 18 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Kasiu teraz to ja widzę czy ja dobrze rozumuję że idziesz w proste rabaty?Zapowiada sie ciekawie i podoba mi się ta rabatka co oprócz róż i lawendy tam masz?


cieszę się, że się podoba chociaż na razie to jeszcze niepełne zestawienia roślinek i jakby róże jeszcze kwitły to byłoby ładniej za różami rosną, które dostałam mam od Małej Mi tj werbenę, jeżówki i naparstnice i moje jeżówki z nasionek i pewnie tak już tam tak zostawię
rabatki planuję proste, a nie faliste na razie tak mi się podoba
buziaczki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:44, 18 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)
Kasiu pięknie.
Teraz już ogrodzenia zrobione, rabatki mozna planować, w przyszłym roku sama się będziesz dziwić jak ogród będzie fajnie wyglądał



ogrodzenie jeszcze nie skończone, a na dworzu pogoda caraz gorsza, że nie wiem, czy uda nam się skończyć to jeszcze w tym roku! chciałoby się, wiadomo, ale nawet jak zrobię, to już jest za zimno, deszczowo i szkoda naszej pracy i materiału! o zdrowiu już nie wspomnę
ale materiał już kupiony w tym roku, więc w przyszłym roku może będzie więcej kaski na roślinki-chociaż planujemy zrobić elewację zewnętrzną domku, balustrady od balkonów i przy ganku, więc kolejne wydatki w planach- to prawda, że dom to skarbonka bez dna
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:45, 18 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Janina napisał(a)
Jak ładnie, równiutko i jaki ciekawy krztałt rabaty. Całuski


aż się uśmiecham do monitora, jak czytam takie miłe komentarze cieszę się, że się podoba i dodaje mi to pary do kolejnych prac szkoda, że ten sezon się już końcy
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:48, 18 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u nas mocno się ochłodziło, za oknem szaro, buro, deszcz pada, wiatr wieje aż CO em odpalił, bo kominek fajnie grzeje, ale z rana na górze to mamy kostę :/ ja chcę już wiosny-nie muszę odpoczywać po tym sezonie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kasiek 19:25, 19 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ech to wstawanie o świcie i wracanie po zmroku jest dobijające... Ja nawet przed pracą robie 1 rundkę po ogródku choć jeszcze szrówka, człowiek tylko weekendu czeka. Pozdrawiam cieplutko.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies