Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 18:12, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Tess napisał(a)


Rabata super, psze Pani
Proste linie to jest to!

Ale co Ty tam jeszcze chcesz wsadzić?
Moim zdaniem zestaw jest już obecnie nadkompletny ciut za gęsto - moim zdaniem - będziesz już w przyszłym roku poszerzać tę rabatę.

Czy ta kora wysypana tez jest wzdłuż domu? Tam coś rosnie, czy tylko dla ozdoby?


myslisz, że za gęsto? odległości między tujami wystarczające, róże też mają między sobą książkowe odległości?
może faktycznie na razie nie będę tam nic dosadzać, zobaczę, jak jeżówki się rozrosną i jakie dadzą tło
kora jest usypana pod budynkiem gospodarczym sąsiada, ten pasek, to jest zostawiony kawałek, bo ten pasek to był w sumie 30cm jeszcze ziemią sąsiada, ale jakbyśmy dali ogrodzenie, to sąsiad by nie miał dostępu do elewacji, dachu, rynny... i ustaliliśmy, że się nie grodzimy na tym odcinku i nie sadzimy jakiś roślin na stałe! w tym roku jak pamiętacie miałam tam słoneczniki
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:18, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
ładne proste rabatki, tak jak Ty lubie proste linie w ogrodzie


też mi się takie podobają-czekam na zdjęcia Twoich rabatek
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:39, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a jak u Was pogoda, bo u nas nawet śniegiem sypnęło oczywiście nic z niego nie było, bo się od razu topił, bo ziemia mokra i temperatura na plusie, ale zimowo przez chwilę się zrobiło
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:17, 21 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
jutro wolne-co by tu zrobić w ogrodzie? bo na ogrodzenie za zimno! oooo koniecznie zakopczykować musze róże! może wykańcikuję i wypielę dalej rabatę, żeby było można wysypać korę? i mam jeszcze jesienny nawóz do trawnika do rozsypania, ale czy już na to nie za późno?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 11:53, 22 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
No i porobiłam troszkę na polku
Rozsypałam nawóz na trawnik, nawet deszczyk mrzy, więc może jeszcze coś tam trawka skorzysta
Kompost wygrzebany, przesiany

Podsypałam nim clematisa, róże i klona palmowego, na róże, żeby był większy kopczyk na wierzch dałam czarnoziemu


I musiałam do domu wrócić, bo em do pracy na 2 godz pojechał, więc mam czas na zrobienie obiadu a potem,jak uda mi się jeszcze wyjść, to zakopczykuję winogrono no chyba że się mocniej rozpada :/
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:48, 22 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
popołudniu jeszcze wyskoczyłam na chwilkę, podsypałam kompostem winogrona, jeżynę, porzeczki, agresty, niestety nie wszystko, może w poniedziałek dokończę
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Milka 08:15, 23 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja podziwiam rabatki i pełny profesjonalizm w dbaniu o roślinki, pozdrawiam Kasiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kitek81 13:01, 23 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Milka napisał(a)
I ja podziwiam rabatki i pełny profesjonalizm w dbaniu o roślinki, pozdrawiam Kasiu


Dziękuję, aż się zaczerwieniłam do perfesjonalizmu mi jeszcze daleko! Jedynie nadrabiam wciąż ciągnące zaległości dobrze, że pogoda jeszcze w miarę sprzyjająca
Buziaki i pozdrowienia wysyłam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
an_tre 13:19, 23 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Kasiu wykonałaś kawał dobrej roboty, wiosna i lato zapowiada się kolorowo
ale pracuś z ciebie, podziwiam

u mnie słoneczko miłej niedzieli
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kitek81 14:19, 23 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)
Kasiu wykonałaś kawał dobrej roboty, wiosna i lato zapowiada się kolorowo
ale pracuś z ciebie, podziwiam

u mnie słoneczko miłej niedzieli


Dziękuję za czerwoniutke jabłuszko z Waszego sadu
a ile jeszcze roboty przed nami ale małymi kroczkami do celu
U mnie też słońce, ale co z tego, jak ja na służbie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies