Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Alisonek 00:10, 05 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
śliczny ten avatarek i w końcu wszyscy Cię widzą
dziękuję za pogaduchy na targach i wspólne oglądanie chociaż części wystawy bo ze zdjęc widzę że i tak sporo ominęłam bo niektóre stoiska dopiero teraz odkryłam
a jak przyjechaliśmy do domu to prze 21 byłam już w łóżku, normalnie padłam na plecy bo na klatę to trudno jak brzuch wystaje
buziaki Kochana i dzięki za nasionka papryczek
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Mysza 15:11, 08 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ewuniu jeszcze raz dziękuję za odwiedziny
Było mi bardzo miło
____________________
Gosia
zabaewa 22:26, 08 mar 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
MNie tez Gosiu miłobyło Cię odwiedzić - wszak mieszkamy za miedzą
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 22:40, 08 mar 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Taki piękny dzień dzisiaj u nas był. Prawie cały spędziłam na ogrodzie. Zdejmowałam osłony, ciachałam trawy, pieliłam rabatę cebulową, porzadkowałam co nieco, wystawiłam do zahartowania donice z trzmieliną oskrzydloną przed sadzeniem na stałe miejsce. No - a teraz pleców nie czuję od tej pierwszej tak długiej pracy. No i oczywiście ręce po łlokcie mam podrapane kolcami róż.
Melduję, że poza przebiśniegami kwitną u mnie żółte krokusy
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Napia 12:23, 09 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Niezłe porządki cięłaś już róże? Ja czekam do soboty, ale nie wiem, czy nie za późno. Moje róże uznały, że to już wiosna i zaczynają rozwijać pąki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 12:58, 09 mar 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Nie cięłam jeszcze róż - czekam na kwitnienie forsycji - ale chyba też się za to wcześniej niż w sobotę zabiorę, bo u mnie też rozwijają już pąki liściowe. Ponoć środek tygodnia ma być zimniejszy - tym nie mniej powyżej zera.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
mstrzes 08:54, 10 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Przepiękne zdjęcia. Trzeba mieć prawdziwy talent, żeby to uchwycić. PIĘKNIE!!
____________________
Pozdrawiam Magda
zabaewa 10:00, 10 mar 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Dziękuję Magdo

Wczoraj - za "namową" Agi wzięłam się za cięcie róż. Połowę mam już za sobą
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Mysza 10:47, 10 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ewciu uważaj na kolce
____________________
Gosia
zabaewa 20:28, 10 mar 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Uważałam ale i tak spłynęłam krwią.
Dzisiaj dotknęła mnie niemiła njespodzianka. Będzje tak przez prawie tydzień zgoła . A pogem do przyszłej zimy codziennie będę oglądać skutki . Koparka rozpierdziela mi pas 5 metrów trawnika między płotem a ulicą. Miasto postanowiło położyć gazociąg. Całe szczęście, że uszanowali moje klony i całe szczęście, że nie posadziłam jeszcze trzmieliny oskrzydlonej. Ponoć mają po tym wszystkim posiać trawę ale i tak się załamałam... 4 lata dmuchania i chuchania, tępienia trzciny, kompostowania tej jałowej ziemi i co ? Przyjdą tacy i wywrócą cała pracę i zrekultywowaną glebę o góry nogami. Zdjęli też moje katarzynki z podjazdu i po rurze położyli na nowo - ale oczywiście krzywo i z garbem. Jutro trzeba będzie interweniować i znów się użerać z budowlańcami. Ech... życie...
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies