Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Tarnina 14:35, 28 paź 2016


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Rety przeszłam po twoim ogrodzie i zagłębiam się coraz bardziej... Faktycznie Constace masz niesamowitą...
Im dalej wchodzę w twój ogród, tym bardziej mi się wydaje, że nigdy u ciebie nie byłam, a jak do mnie napisałaś byłam pewna, że znam twój ogród...
Tyle wspaniałości...
jeszcze w połowie nie jestem, powinnam już dawno ryby smażyć (wyrodna matka), a ja podziwiam twoje zdjęcia...
Uciekam... wieczorem skończę...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
AgataBC 14:46, 28 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Bardzo mi miło..od początku śledziłam Twój wątek ale też nie na wszystko znajduję czas, w ogrodzie dużo się zmieniło więc im dalej będziesz tym więcej zauważysz. Na forum jest wiele pięknych ogrodów ale nie sposób wszystkie obejrzeć.
Zapraszam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Agatek 17:38, 28 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Agatko bardzo dziękuję za wysłane nasionka tfuuu albo i nie dziękuję, bo chyba nie wolno
wróbelek śliczny, patrzę i napatrzeć się na niego nie mogę

Aguś czy Ty "odkażasz" czymś swoją szklarenkę?
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
AgataBC 22:48, 28 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Cieszę się Agatko, że nasionka dotarły. Mam nadzieje, że inni też dadzą znać.
Właściwie to nie wiedziałam czy to wróbel
Szklarnie wstępnie oczyściłam ale tak-na pewno ją wodą z octem umyję dokładniej. Nie miałam w niej chorób grzybowych na żadnej z roślin ale pleśni czy jakichś takich grzybów od wilgoci trochę ma w zakamarkach.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Gardener27 21:34, 29 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Taką jesień to ja bardzo lubię Dekoracje jak zawsze na piątkę z plusem Widzę że w tym sezonie kapusta ozdobna również u Ciebie gości W tamtym roku dotrwała u mnie w skrzynkach na płocie do połowy stycznia
Ależ Ci te Pegasusy porsły, obstawiam że przez długie lata będą w Twoim ogrodzie choć trzeba je każdej wiosny wysiewać U mnie w gruncie przeżyła jedna sadzonka na dwadzieścia ale nie powtórzyła kwitnienia, ten typ chyba tak ma Widzę że w szklarni masz czyściutko i poukładane Pokuś się na wysianie marchwi teraz, w czerwcu pewnie będzie do chrupania
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:41, 29 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Ależ cudna energetyczna jesień
A wejście do warzywnika miodzio, uwielbiam takie murki z cegły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ZieloneWrota 22:44, 31 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Agatko nasionka dotarły, bardzo dziękuję jestem twoją dłużniczką , pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Andrzej_ 13:53, 01 lis 2016


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Trochę wlezę między wódkę a zakąskę, ale "czasami człowiek musi..." itd jak śpiewał Stuhr senior.

Agata, masz piękne siedlisko i wyjątkowo uroczy, romantyczny ogród! Beret z mojej głowy!
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Gruszka_na_w... 14:21, 01 lis 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Mam słabość do świecącej kolorami jesieni. Pięknie ją pokazujesz.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AgataBC 10:21, 02 lis 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Gardener27 napisał(a)
Taką jesień to ja bardzo lubię Dekoracje jak zawsze na piątkę z plusem Widzę że w tym sezonie kapusta ozdobna również u Ciebie gości W tamtym roku dotrwała u mnie w skrzynkach na płocie do połowy stycznia
Ależ Ci te Pegasusy porsły, obstawiam że przez długie lata będą w Twoim ogrodzie choć trzeba je każdej wiosny wysiewać U mnie w gruncie przeżyła jedna sadzonka na dwadzieścia ale nie powtórzyła kwitnienia, ten typ chyba tak ma Widzę że w szklarni masz czyściutko i poukładane Pokuś się na wysianie marchwi teraz, w czerwcu pewnie będzie do chrupania


Fajnie, że wpadłeś
Z pegasusami masz rację.. mam ochotę nimi obsadzić niemal cały ogród. I wysłałam w świat wiele nasion..
Dziękuję za wskazówki co do marchwi. Nie wiedziałam

Pozdrawiam serdecznie!

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies