Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

GorAna 15:14, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
malgorzata_szewczyk napisał(a)
A tak czasem nie masz ochoty na mały wypad w Beskidy? No i twoje nożyce także.Mam jeszcze tą wiśniówkę .


W Bieszczady i owszem....ale od razu z nożycami...lżejszy plecaczek...rozejrzyj się dokoła a jakiś nożycoręki czeka na Twe rozkazy...wczoraj przed snem zapodałam sobie naleweczkę miodowo-cytrynową, gdyż cosik mnie zaczynało skręcać...jak ręką odjął
Dzisiejsze widoczki...moja pierwsza limelight



Ziemowity już są...znaczy zima idzie

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 15:20, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
bogumila_bienko napisał(a)
Piękne cięcia...u nas też zaczynamy przerzedzać i skracać...szybko rosną.

Dziękuję

A ten okaz opracowuję już rok...ciekawa jestem co z niego pozostanie...za każdym podejściem ubywa mu gałęzi

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
malgorzata_s... 15:22, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Nożycoręki może i czeka ale tnie bez twojego mistrzostwa. Ile tej naleweczki spożyłaś przyznaj się. W Beskidy Cię zapraszałam kochanieńka a nie w Bieszczady ha ha.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
GorAna 15:29, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
marzena napisał(a)
Ania, no podziwiam Twoje zdolności manualne i wyczucie proporcji, świetne cięcia
ale jak sobie radzisz z wysokimi roślinami ? drabina ?

Dziękuję Marzenko..na wysokościach pracuje mój pomocnik...nabrał już takiej wprawy, że dzisiaj kończył już sam ..cieszył się, że jeszcze tak równo to mu nie wyszło
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 15:33, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
BASIA8 napisał(a)
Aniu kawał dobrej roboty wykonałaś w ogródeczku Cięcie wyszło super. Jestem pełna podziwu dla Ciebie
Pozdrawiam.


Basiu, może minęłam się z powołaniem....pewnie miałam być fryzjerką:...a tu to... pospolite rolnictwo
Pozdrawiam Cię kwiatkiem ...lubię te begonie

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 15:38, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Nożycoręki może i czeka ale tnie bez twojego mistrzostwa. Ile tej naleweczki spożyłaś przyznaj się. W Beskidy Cię zapraszałam kochanieńka a nie w Bieszczady ha ha.


O Matulu....to ten zapach i ukrop z piekarnika, od sażonych powideł, mnie tak odużył
Przyjmij w przeprosinach motylka i takie tam inne...


Mus iść wywietrzyć głowę do ogrodu...posprzątać po cięciu....może minie pomroczność jasna
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 15:47, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
asc napisał(a)
Kobieto... ale masz oko.. jak nasza Ola...... dwie jesteście perfekcyjne fryzjerki roślin... w oku macie miarki i cyrkle i inne oprzyrządowanie geodezyjne.... jestem pod mega wrażeniem, że tak można....

I zapytam jak Magda.. nie za późno na ciecie. bo ja też nie wszytko zdążyłam co chciałam.. ale bojam sie..

A wiesz dlaczego kura nie znosi okrągłych jajek?????

Bo nie ma w pupci cyrkla...

Sorki tak mi sie przypomniał stary dowcip patrząc na te równiutkie cięcie... i pomyślałam, że ja jestem jak ta kura Był jeszcze jedne dowcip o kurze i kobiecym mózgu..ale jego już sobie daruję....

Furtka może i na warzywnik..ale tajemnicza.. i lepiej wylądować w warzywniku niż w lustrze ..co to jest tajemnicze


Nie bojaj się Aniu...toć to dopiero początek września...chyba, że to są bukszpany, one mogą nie otrząsnąć się do mrozów...

Spacerują sobie dwie kuracjuszki wieczorkiem w parku...zmrok zapada....alejki puste....nagle wychodzi zza zakrętu facet.... ręce szeroko i wysoko rozłożone....jak nie rzuci się jedna z nich ..z torebką...trzask.....facet na to....a nie mówiłem,że tej pieprzonej szyby całej, do domu nie doniosę......
...to a propos tego lustra
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 17:25, 05 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Trawnik ledwie dyszy...prosi o deszcz



rozchodniki nabierają koloru


..a mnie jest szkoda lata.....
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Mala_Mi 17:42, 05 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mi też szkoda lata.. ale jakby co.. to chciałaś w Bieszczady, a to po drodze Ode mnie już tylko rzut beretem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 19:03, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Dzięki za cudnego motylka i kwiatunia. Głowę koniecznie przewietrz. Powidełka pychotka pewnie ale odpoczynek się należy.Nie gniewam się wcale Bieszczady także piękne.Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies