Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Msazalka18 22:15, 30 lip 2016

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Limki juz ładniutkie a jeżówki tez mają swój urok i w dodatku super kolory tez zastanawiałam się nad tymi pełnymi ale ze po deszczu się przewracają to nie pomyślałam Ale jakbym ładny kolor zobaczyła to bym kupiła bo zachorowałam na nie
A teraz z innej beczki masz jakieś tulipany godne polecenia?
____________________
zimozielony biało różowy
m_gocha 22:17, 30 lip 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Jola jezówkowe łany cudne ale jak zobaczyłam hortensje.... to mi mowę odjęło Czym Ty je karmisz, że takie dorodne A może jakieś czary odprawiasz?Uchyl rąbka tajemnicy Cudniaście
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jolka 08:17, 31 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
lindsay80 napisał(a)
Pięknie masz Jola, a zbiory naprawdę dorodne. Ja mam z podziałem jeżówek dobre doświadczenia, te moje-Twoje wszystkie się przyjęły i już podrosły, kiedyś zrobię fotki.

Dzięki za miłe słówko Te tradycyjne jeżówki z siewek za rok już będą Ci kwitły, one są bezproblemowe, bardzo wdzięczne i łatwe do rozmnożenia A z tych odmianowych, to ja bym sobie jeszcze w jedno miejsce chętnie dokupiła fatal attraction. Jak je znajdę stacjonarnie, to sobie kolekcję powiększę


Miłej niedzieli!!
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:21, 31 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
leon60 napisał(a)
jeżówki masz obłędne wszystkie bez wyjątku i moja Twoja ulubiona rabatka z limkami cudo !!!

Dzięki Olusia
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:22, 31 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
frezja napisał(a)
Normalnie szał...który rok u Ciebie ?

Ewa, limki mam trzeci rok.
Kupowałam malutkie sadzonki, teraz już są pełnowymiarowe
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:40, 31 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Msazalka18 napisał(a)
Limki juz ładniutkie a jeżówki tez mają swój urok i w dodatku super kolory tez zastanawiałam się nad tymi pełnymi ale ze po deszczu się przewracają to nie pomyślałam Ale jakbym ładny kolor zobaczyła to bym kupiła bo zachorowałam na nie A teraz z innej beczki masz jakieś tulipany godne polecenia?

Wiesz, jeżówki w normalnych warunkach raczej stoją prosto. Przedwczoraj w nocy miałam naprawdę porządną ulewę z wiatrem (nawet mi przewodnik z jednej brzozy połamało). No a że kwiaty jeżówek wielkie i ciężkie, więc nasiąknęły wodą i poległy. Trzeba im wybaczyć

Jeśli chodzi o tulipany, to nie mam nic takiego, co by mi jakoś szczególnie utkwiło w pamięci. Tak sobie myślę, że chyba warto mieć queen of night... Szczerze mówiąc, nie przepadałam za tymi ciemnymi smutnymi tulipanami. Ale fakt jest taki, że kwitły ponad miesiąc, i nie było osoby, która by nie zwróciła na nie uwagi. Nawet panowie od kostki o nich gadali Tak czy inaczej wybór jest ogromny, na pewno znajdziesz coś dla siebie

Macham zielonym
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:47, 31 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
m_gocha napisał(a)
Jola jezówkowe łany cudne ale jak zobaczyłam hortensje.... to mi mowę odjęło Czym Ty je karmisz, że takie dorodne A może jakieś czary odprawiasz?Uchyl rąbka tajemnicy Cudniaście

No właśnie Małgosia, za bardzo hortensji nie karmiłam. Dostały standardowo na wiosnę yara mile complex (jak i cały ogród) i potem NIC. Czytałam u Bożenki z hortensjady, że magiczną siłę chyba co dwa tygodnie do końca sierpnia im podaje. Może też powinnam jednak coś im sypnąć?? A TY nawozisz teraz swoje hortki.. czy czary odprawiasz?? haha

Macham trawami i połamanymi brzozami
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
wrobelki 11:47, 31 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Nie mogłaś mi większej przyjemności zrobić jak dla mnie zdjęcie limek takich pięknych cuuuuudne są uwielbiam limonkowo zielone rabatki
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Marzenaka 12:50, 31 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Hortensje robią wyjątkowe wrażenie. U mnie nie są aż tak okazałe ale ładniejsze i więcej kwiatów mają niż w tamtym roku. Miskanty ML też fajnie mi rosną za to Gracki jakby w miejscu stały... Jeżówki śliczne!
____________________
Ogród Marzeny
sylwia_slomc... 12:55, 31 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Piękne te limki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies