Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Kitty 10:28, 27 sie 2014


Dołączył: 02 kwi 2014
Posty: 16
Wpadłam przywitać się w Twoim ogrodzie. Super rabata z hortensjami, i fajne te kulowe bukszpany. Chyba zaryzykuję i wybiorę się też po nie.
____________________
Kasia- Może i mnie się uda?!
jolka 17:31, 27 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
marta_d napisał(a)



Te "brzydkie" zdjęcia to otucha dla mnie powoli do celu ale Ty masz niewobrażalnie dużą działkę Mój ojciec również pomaga mi w tych cięższych pracach mimo swoich 71 lat ale pewnie nie jeden 40-latek pozazdrościłby mu formy, oby jak najdłużej tata jest mistrzem w cięciu żywopłotu, więc tę działkę zostawiam jemu



Martusia działka ma 20 arów Mój Tata też się bardzo chętnie podejmuję różnych prac ogrodowych, ale ja się staram, żeby się za bardzo nie forsował, bo ma 6 lat więcej niż Twój! Najchętniej go wykorzystuję do koszenia trawnika
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 17:32, 27 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kitty napisał(a)
Wpadłam przywitać się w Twoim ogrodzie. Super rabata z hortensjami, i fajne te kulowe bukszpany. Chyba zaryzykuję i wybiorę się też po nie.


Witaj Kasia Dzięki za miłe słówka!
A po bukszpany się wybierz, tylko mi wszystkich nie wykup!!



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kitty 08:18, 28 sie 2014


Dołączył: 02 kwi 2014
Posty: 16
W takim razie muszę się wybrać w którąś sobotę po nie, spokojnie zostawię dla Ciebie kilka a stożki bukszpanowe też u niego kupowałaś?
____________________
Kasia- Może i mnie się uda?!
jolka 18:33, 28 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kitty napisał(a)
W takim razie muszę się wybrać w którąś sobotę po nie, spokojnie zostawię dla Ciebie kilka a stożki bukszpanowe też u niego kupowałaś?


Też
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Agania 21:30, 28 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolka napisał(a)
Mój pierwszy "własny" motyl


I limkowe przynudzanie




Miłego wieczorku

Cofnęłam się do początków sierpnia i muszę Ci pogratulować rabaty z limkami, boska

Posadziłaś wśród limek gracka czy ML?

Są naprawdę piękne i dorodne i jak czytałam dogadzaaś im i one teraz Ci się odwdzięczają
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:33, 28 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czy to jest metamorforfoza tego miejsca?
było tak


jest tak


chyba się nie mylę....wykorzystałaś miejsce do perfekcji i ozdobiłaś po mistrzowsku donice z kulkami

Widoki wow

Pozdrawiam Jolu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jolka 07:11, 29 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agania napisał(a)

Cofnęłam się do początków sierpnia i muszę Ci pogratulować rabaty z limkami, boska

Posadziłaś wśród limek gracka czy ML?

Są naprawdę piękne i dorodne i jak czytałam dogadzaaś im i one teraz Ci się odwdzięczają


Dziękuję za wizytę i miłe słówka
Wśród limek jest ML.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 07:15, 29 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agania napisał(a)
Czy to jest metamorforfoza tego miejsca?


chyba się nie mylę....wykorzystałaś miejsce do perfekcji i ozdobiłaś po mistrzowsku donice z kulkami

Widoki wow

Pozdrawiam Jolu


Oczywiście, że się nie mylisz To te same miejsca. Bardzo lubię tę rabatkę, za bezproblemowość i ładny wygląd przez cały rok.

Również pozdrawiam Agatko
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 15:06, 30 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Sobota nieco przychmurzona, na szczęście jednak bez deszczu
Dzięki temu mogłam trochę powalczyć z chwastami, prysnąć na grzyby, powycinać przekwitające lariski. Gdy plewiłam graby, przechodziła akurat sąsiadka. Zatrzymała się chwile i mówi "o widzę, że maliny posadziłaś"
A już mi się wydawało, że graby zaczynają wyglądać jak GRABY!


Ten jasny pas przed grabami, to przekopana ziemia, przysypana piaskiem. Jeszcze przed zimą będzie pełna jeżówek

Poza tym, moja dotychczasowa bajzlownia koło wjazdu do garażu nabiera powoli kształtu. Zakwitły lawendy, które wiosną sadziłam jako maleństwa. Dodatkowo doszły tam trzy jałowce i klon. Będzie jakiś ciąg dalszy, ale jeszcze nie wiem jaki





Fajna jest ta odmiana lawendy, ma taki intensywny kolor kwiatków. Obecnie robię z niej sadzonki, bo po modyfikacji koncepcji potrzebuję jeszcze z 10 krzaczków, by dojechać nią do płotu
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies