Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

yolka 14:13, 26 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Warzywnik pierwsza klasa. A stipy i werbeny zazdroszczę szczerze U mnie sipa mała, a werbeny niet ):
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
JoannA 14:13, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bociek napisał(a)
O ja Cie jaka stipa... Szok!!! Pieknie Ci wyrosla. Juz warzywka? Dzisiaj dopiero pierwsze rozsady widzialam na ryneczku

Joasiu, macham. Pada kurka wodna

Bociusiu, stipa rośnie jak szalona
Warzywka to rzodkiewka, sałaty, jakiś mix i rzymska, buraczki, cukinia, cebulka, wsadziłam na próbę parę szalotek.
Rozsad na lokalnym ryneczku bardzo dużo. I takie wielgachne pomidory dzisiaj oferowali tylko to troszkę za wcześnie. Pora i selery zaryzykowałam i wsadziłam.
U nas też leje nieźle i popsuło cały misterny plan
pozdrawiam Bociusiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 14:17, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
yolka napisał(a)
Warzywnik pierwsza klasa. A stipy i werbeny zazdroszczę szczerze U mnie sipa mała, a werbeny niet ):

Dziękuję Jolu
A co sie stało z werbeną?
Stipa ruszy jak wysadzisz na działkę.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Skula 15:12, 26 kwi 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
ale skrzynie to masz "kozackie:

jak moja się rozpadnie to ściągnę pomysła od Ciebie
____________________
Skula Pomysł na ogród
JoannA 15:18, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Skula napisał(a)
ale skrzynie to masz "kozackie:

jak moja się rozpadnie to ściągnę pomysła od Ciebie

Ściągaj śmiało
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Skula 15:48, 26 kwi 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
fajnie że nie będę oskarżony o plagiat
____________________
Skula Pomysł na ogród
bogumila 19:36, 26 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jakie dorodne siewki!
Jeszcze nie wysadzasz? Dzisiaj wsadziłam pierwsze stipy,kilka cleome i werben.Reszta czeka...mam już dosyć tego wystawiania na balkon i wieczornego zabierania do domu.Część pomidorów tez wywiozłam...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
JoannA 19:41, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bogumila_bienko napisał(a)
Jakie dorodne siewki!
Jeszcze nie wysadzasz? Dzisiaj wsadziłam pierwsze stipy,kilka cleome i werben.Reszta czeka...mam już dosyć tego wystawiania na balkon i wieczornego zabierania do domu.Część pomidorów tez wywiozłam...

Bogusi, moje sadzonki jeszcze nie hartowane. Muszę zacząć je powoli wystawiać.
Ja zaczne wysadzać po zimnej Zośce.
Wczoraj znalazłam na rabacie jedną werbenę, przezimowała wogóle nie okrywana.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Margarete 19:59, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale ty jesteś "wyrywna"... u ciebie juz nawet rh zbierają sie do kwitnienia.............no,no,no, nie mówiąc juz o wypasionych stipach i werbenach. Moja werbena ani drgneła z ziemi, stipa o połowe mniejsza a rh do kwitnienie daleko. Jedyne co mi sie udało to tulipany - jak w pracy mówiłam jesienią że posadziłam 460 cebul (krokusów, tulipanów, narzyców, czosnków łącznie) to się koleżanki porozumiewawczo spoglądały po sobie z usmieszkiem a wczoraj jedna z nich weszła do mojego ogrodu - i ta jej mina.bezcenna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 20:05, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)
Ale ty jesteś "wyrywna"... u ciebie juz nawet rh zbierają sie do kwitnienia.............no,no,no, nie mówiąc juz o wypasionych stipach i werbenach. Moja werbena ani drgneła z ziemi, stipa o połowe mniejsza a rh do kwitnienie daleko. Jedyne co mi sie udało to tulipany - jak w pracy mówiłam jesienią że posadziłam 460 cebul (krokusów, tulipanów, narzyców, czosnków łącznie) to się koleżanki porozumiewawczo spoglądały po sobie z usmieszkiem a wczoraj jedna z nich weszła do mojego ogrodu - i ta jej mina.bezcenna

Małgosiu,
moje rh juz na dobre kwitną ale dzisiaj fotek nie dało sie zrobić bo cały dzień leje.
Widziałam Twoje cudne tulipany, prawdziwy raj dla oczu.
Ogromny żal, że grad dokonał takiego zniszczenia.
Małgosiu, u mnie po dzisiejszych opadach deszczu białe tulipany powykładały się, były mocno rozwinięte, duże kwiaty i nie wytrzymały pod naporem wody. A jutro również deszcz.
Taki los ogrodnika
Dziękuję za pochwałę moich sadzonek, te narazie w domu to żaden kataklizm im narazie nie zagraża.
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies