Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 10:26, 09 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)


moja to samo, nici z wyginania pędów.

Noo, szkoda że poobcinałam ale za rok.... jak najbardziej...
Widziałam wczoraj eden rose te rózowe i eden rose czerwone w LM ale ja juz nie mam gdzie sadzić...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:27, 09 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
wstaw zdjęcie eden rose proszę, mam pewien pomysł ale wolę zobaczyć ją najpierw

i gratki z okazji 400

Reniu dzieki za grtaki
Wstawie dzis wieczorem jak ja obfoce
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:05, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No i oczywiście zapomniałam o fotkach tak się zajęłam robotą w ogrodzie że przypomniało mi się gdy był już zmierzch. Ależ ja się dziś zachłannie rzuciłam na te ogrodowe prace . Oj dalam sobie w kość a co dopiero będzie jutro...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:12, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I wiosny troszkę na dobranoc...

Zakwitł mój wiąz przed domem

I stokrotki....to już jest na pewno wiosna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 01:35, 10 kwi 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Oj Małgosiu, ja tak i ty rzuciłam się do boju i teraz wszystko boli A jak narzekam że taka obolała jestem ... ale że tyle zrobiłam ... a jeszcze tyle zostało do zrobienia to mój ukochany małżonek zamiast zapytać czy nie potrzebuję przypadkiem pomocy to on mi całkiem spokojnie doradza że jak mam tyle ciężkiej pracy to powinnam ją sobie rozłożyć na raty wrrr...
A to ciemne pod wiązem to co?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 12:27, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Oj Małgosiu, ja tak i ty rzuciłam się do boju i teraz wszystko boli A jak narzekam że taka obolała jestem ... ale że tyle zrobiłam ... a jeszcze tyle zostało do zrobienia to mój ukochany małżonek zamiast zapytać czy nie potrzebuję przypadkiem pomocy to on mi całkiem spokojnie doradza że jak mam tyle ciężkiej pracy to powinnam ją sobie rozłożyć na raty wrrr...
A to ciemne pod wiązem to co?


Pod wiązem na skarpie sa omszałe kamienie i kępy macierzanki ktora jeszcze śpi
W sprawie wysiłku fizycznego wczorajszego juz nic nie marudze - bo sama chciałam.....ale wszystko mnie boli, muszę się rozkręcic i przywyknąc do ruchu w ogrodzie...
A za oknem boska wiosna...słonko, ciepło i jak pachnie..eh.. nareszcie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 12:42, 10 kwi 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Za oknem? Pewnie w pracy siedzisz? Na dworze jest bosko! Wczoraj to nawet zauważyłam że przedziałek mi się opalił- tak już jest
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 13:13, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Za oknem? Pewnie w pracy siedzisz? Na dworze jest bosko! Wczoraj to nawet zauważyłam że przedziałek mi się opalił- tak już jest

Przedziałek.....
Dzis ledwo łaże a czeka mnie kszenie... ale dam rade jak wychodze do ogrodu to wstepuja we mnie dodatkowe siły i energię czerpie......ze słónca i z ziemi chyba...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MirellaB 16:48, 10 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam się na początku. Pisałaś na wątku u Paulinki o wertykulacji Ja też się za to zabieram pierwszy raz. Mam pytanie w jakich odstępach czasu po aeracji i wertykulacji robi się dosiewkę trawy i pierwsze nawożenie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kuba 19:56, 10 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj Małgosiu, przyszłam na spacer po Twoim ogrodzie, na razie krótki, ale muszę się rozejrzeć dokładniej, tym bardziej że ogród masz duży i jak widzę dojrzały.
Widoki wiosenne cieszą oko
Pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies