Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 10:00, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Edit napisał(a)

Ale piękna trawa!!!!! Też taką chcę!!!! Czy była czymś teraz posypana? Czy było coś z nią robione?
Wesołych świąt

Edit!
Ona sama tak urosła, w ubiegłym sezonie po raz pierwszy traktowałam trawnik tym osławionym hydrocomplexem i chyba dlatego tak jej sie urosło ...
Przede mną wertykulacja, arreacja i nawożenie, no i oczywiście koszenie najpierw...wtedy powinien byc dopiero ten własciwy efekt
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:01, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)
Jak udało się tak dorodną trawę wyhodować, cudna jest, czyli zaraz koszenie czekam na dobre wieści

Tak koszenie w sobote i wertykulacja chyba juz tez jak uda mi sie pozyczyc wertykulator na godzinke...
Napisałam na pryw.
Buziam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:02, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Malgosiu pozdrawiam poświadczenie,trawa rewelacja


Pozdrówki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:04, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Taką masz trawe?? U mnie byle jaka jak co roku zresztą. Planujemy jakies spotkanie???

Ja bym sie spotkała - bardzo, bardzo chetnie ...na kawke i na objazd szkólek... proponuje 18.04 w Łodzi pod halą około 9.30 sie spotkac ( moge po ciebie podjechac autkiem albo spotkamy sie w MC Donaldzie...do uzgodnienia)
Co ty na to ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:07, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Jaka trawa! Małgosiu, co do spotkania i objazdu po szkółkach, 11.04 czy 18.04? Daj znać. Ja ze wskazaniem na 18.04 a nawet 25.04

Ja bym tez wolała 18.04 np około 9:30 pod hala w Łodzi a potem bysmy sie "pusciły " w rejs po szkólkach.....i na jakąs kawke gdzies wpadły żeby pogadac.....
Może dojada inne "łódzkie" dziewczyny, te nowe...11stokrotka, Ren133, Rozark, i nasze "stare" kolezanki....??!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:15, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Święta minęły spokojnie, zimno i mokro... aż szkoda że nie dało sie posiedziec choć troche z dzieciakami w ogródku, teraz zapowiedzi pogodowe napawają optymizmem .
Myslę ze podobnie jak wszyscy najbliższy weekend upłynie mi pod znakiem ogrodu i prac wiosennych. Mam plany co do trawnika, cięcia iglaków i nawozenia oraz ogólnych porzadków ogrodowych. Czas tez pomyslec o czyszczeniu donic, mebli ogrodowych i kostki na tarasie oraz na ścieżkach.
W kolejnych dniach mus zrobic porządek w przedogródku (mała rewolucja w macierzankach jest planowana)........duzo tego jak na jedną, co prawda nie małą, ale zapracowaną kobietę....
Ale co tam - dam radę !!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:18, 08 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Obcięłam wczoraj wreszcie lawendy, bo forsycje juz u mnie kwitną, szafirków mam coraz więcej i moja kalina lada moment zakwitnie i pokaże swoje białe cudne kulki...
Chciałam jeszcze zakulkowac moja eden rose ale ma zbyt krótkie pedy i zbyt sztywne zeby dała sie powyginac...może za rok ....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 10:35, 08 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Margarete napisał(a)

Ja bym tez wolała 18.04 np około 9:30 pod hala w Łodzi a potem bysmy sie "pusciły " w rejs po szkólkach.....i na jakąs kawke gdzies wpadły żeby pogadac.....
Może dojada inne "łódzkie" dziewczyny, te nowe...11stokrotka, Ren133, Rozark, i nasze "stare" kolezanki....??!!


Gosia, u mnie więcej chętnych na 25.04. Co Ty na to? Kawka plus ciacho u mnie? Edytuje - rozmawiałam z Kasią-Luizą, 18go nie może, więc 25ty??
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 10:36, 08 kwi 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
wstaw zdjęcie eden rose proszę, mam pewien pomysł ale wolę zobaczyć ją najpierw

i gratki z okazji 400
____________________
pozdrowionka
popcorn 10:39, 08 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Margarete napisał(a)

Chciałam jeszcze zakulkowac moja eden rose ale ma zbyt krótkie pedy i zbyt sztywne zeby dała sie powyginac...może za rok ....


moja to samo, nici z wyginania pędów.
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies