Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 17:12, 30 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I tradycyjnie kilka fotek z szerszego planu, spojrzenie wte i wewte...sorry za dodatkowe "atrakcje" takie jak mój śmietnik i auta sąsiadów...ale inaczej sie da pokazać ogrodu...





____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:14, 30 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)


tą mam od wiosmy dopiero a jak wysoka i szeroka u ciebie ?

Naprawdę jest wielka i szeroka i obficie kwitnie zmiejniając kolory - zachwycam sie nia codziennie..

Kasiu-Luizo - jesli czytasz to chwała tobie za podpowiedx i namówienie mnie do zakupu w Kutnie tej rózy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:16, 30 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Właśnie też obfociłam róże, by mieć pamiątkę na koniec pierwszego tłoczenia. Nie wiedziałam, że Ty masz ich tyle, Małgoś! Cuuudne. A Eden wygląda jak... Eden Dlaczego "prawie"?

Jak wiesz ja jestem/byłam laikiem ogrodowym i Karolina namówiła mnie w pierwszym moim ogrodowym sezonie do zakupu tej rózy, na stoisku u pana rózanego u nas w Łodzi pod halą sportową na kiermaszu... kupiłam, posadziłam i ona tez kupiła, ja jestem zadowolona a Karolina twierdzi teraz że to nie jest prawdziwa edenka...co tam nieważne, ważne że piekna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasya 17:17, 30 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Margarete napisał(a)

Naprawdę jest wielka i szeroka i obfocie kwitnie zmiejniając kolory - zachwycam sie nia codziennie..

Kasiu-Luizo - jesli czytasz to chwała tobie za podpowiedx i namówienie mnie do zakupu w Kutnie tej rózy


szeroka mowisz...hmm

wkurzaja mnie troche wiszace w doł ogromne kwiaty, ale moze mlody krzaczek taki wiotki...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
rozark 19:19, 30 cze 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete napisał(a)
Zamykając temat rożany pokaże moją zmumifikowaną Ascot.........chyba deszcz jej zaszkodził, jak myslicie? dlaczego sie taka porobiło...aż tak mocno to przeciez nie padało...a może cos innego jej zaszkodziło, tylko co ?





to na pewno sprawka wody, będzie tak co roku, kwiatami będziesz się cieszyć jak będzie bezdeszczowo
____________________
pozdrowionka
Madzenka 19:41, 30 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O widzę że juz odpowiedż jest nt Ascot. Niesty deszczowy czerwiec pozbawił mnie kaowtów Goethego...
Widze że wzyoplocik rosnie, juz niedlugo zasloni samochody


Eden rose uwielbim i mam u tesciowej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 21:07, 30 cze 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Nie potrafię ocenić, czy Twoja Eden jest nią w rzeczywistości, ale w tej fazie kwiatu, jaki pokazałaś, jest łudząco podobna...
Margarete 23:15, 30 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Reniu Rozark i Marzenko - dzieki za informacje odnosnie Ascot, tak podejrzewałam, choć w ub. roku nie miałam z nia az takich problemów, mimo ze przecież tez padało....trudno szkoda......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 09:48, 01 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Nie potrafię ocenić, czy Twoja Eden jest nią w rzeczywistości, ale w tej fazie kwiatu, jaki pokazałaś, jest łudząco podobna...

Mi sie tez tak wydje ze to Edenka.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
makkasia 11:22, 01 lip 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Moja Ascot pomimo deszczu nie zmumifikowana ale może dlatego, że jeszcze był w pąku jak lało. Małgosiu przecież ona powtórzy kwitnienie i będzie Cie cieszyć. Na pewno Wenlock nie znosi deszczu, ale Leosia nic nie rusza. żywopłot zarośnie płot i będzie miodzio
Macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies