Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

rozark 18:26, 25 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
nie wiem czy mały ale zadbany
____________________
pozdrowionka
Margarete 19:35, 25 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
mały ogródek? przecież masz w nim wszystko, tyle pięknych kwitnących i róż tyle-mieści się jakoś

No właśnie o to chodzi że mam tyle wszystkiego a areał niewielki. Będę zimą myśleć nad ograniczeniem gatunków i uporządkowaniem rabat.
Za komplement dziękuję

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:38, 25 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
nie wiem czy mały ale zadbany

Reniu dziękuję
A gdzie ty się podziewasz? U Nikity nie pogadałyśmy, teraz rzadko bywasz na forum - rozumiem - ogród to nie wszystko, ale się stęskniłam....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ryska 19:59, 25 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Pięknie masz Małgosiu i wcale nie za ciasno, właśnie tak w sam raz Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Madzenka 21:26, 25 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lady Emma mnie zachwyciła. Choruje na nia i chyba kiedys u mnie zagości w purpurowych rozach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gruszka_na_w... 00:02, 26 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Ładnie się tam zgrały kolory na tej trawiastej. Też mam w planach przycięcie perukowca. Kiedy planujesz robić ciecie swojemu?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Milka 14:17, 26 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)
I takie tam........






Jeżóweczki, motylki i lawendy podziwiałam
A tu większa perspektywa i jest na czym oko zawiesić, duzo masz tych roslin, taki klimatyczny busz u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 16:21, 26 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ładnie się tam zgrały kolory na tej trawiastej. Też mam w planach przycięcie perukowca. Kiedy planujesz robić ciecie swojemu?

Oj dzieki Gruszko - miłe słowa miło sie czyta....

Perukowca podcinam kiedy tylko mi sie chce i przypomni, zasadniczo piszą że on nie lubi w ogóle cięcia, pewne jest tez to że po radykalnym cięciu nie ma co liczyc na peruczki bo on na dwuletnich pędach kwitnie. Powino sie go lekko korygowac po kwitnieniu a porządniej ciąc wiosną. Ale mój zaczyna dominowac na tej rabacie wieć jeszce w końcu sierpnia jak przekwitnie to go ciachne mocniej. Musze nad nim zapanowac bo widziałam w jednym z dojrzałych ogrodów takiego perukowca - potwora nie cietego że pół ogrodu zajmuje.
Ogladałam w necie jednego ciętego na takie drzewko wielopniowe, wiesz od dołu kilka głównych pedów , łysych a potem a jednej wysokości parasol z lisci i peruczek....zastanawiam sie nad taka formą. U naszej Agaty P z kolei jest cięty w ksztłat drzewka z okragłą korona - tez fajnie, ale z mojego sie to juz nie uda.
Jeszcze pomysle co i jak ale na pewno ciąc bede i to mocno
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:25, 26 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Madzenka napisał(a)
Lady Emma mnie zachwyciła. Choruje na nia i chyba kiedys u mnie zagości w purpurowych rozach

Bedzie pieknie bo ona choć miedziana w kolorze to gdzies tam w drugim tle ma w sobie troche różu.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:26, 26 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ryska napisał(a)
Pięknie masz Małgosiu i wcale nie za ciasno, właśnie tak w sam raz Pozdrawiam serdecznie

Reniu witaj, jhak miło że wpadasz.
Komplementy przyjmuję i zapraszam częściej.
Ale z ta ciasnota to troche jednak ciasno jest albo gatunków za duzo i mam takie wrażenie po prostu...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies