Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szykuję się do wiosny

Pokaż wątki Pokaż posty

Szykuję się do wiosny

grazyna_mich... 16:37, 09 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171

Takie "coś" stało jeszcze 2 lata temu na mojej działeczce , teraz troszkę się zmieniło
____________________
Grażka
Gardenarium 16:39, 09 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To też było urokliwe, czyżbyś zmieniła domek w większy domek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grazyna_mich... 16:42, 09 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171
Od 2 lat buduję altaneczkę i mam nadzieję że w tym roku skończymy jak tylko fundusze pozwolą, a jak zaraz znajdę fotkę to wkleję
____________________
Grażka
grazyna_mich... 16:51, 09 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171
zostało wykończenie poddasza i zrobienie elewacji
____________________
Grażka
grazyna_mich... 16:55, 09 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171
Z przodu przed tarasem wkopane są 2 pojemniki po 1000 litrów każdy gdzie zbieram deszczówkę i po podłączeniu pompy mam swoją wodę ekologiczną, na zdjęciu widać kawałek pomarańczowej rury do wejście na pompę. Był to pomysł mojego męża który nie lubi działki ale od ubiegłego roku chyba go trochę zaraziłam i sporo mi pomaga , pergole na tarasie to jego wykonanie , gdzie on typowy komputerowiec zabrał się za piłę i sam wykonał
____________________
Grażka
grazyna_mich... 17:00, 09 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171
Stara altanka po prostu się rozleciała, była to pozostałość po poprzednich właścicielach przechylona z przegniłą podłogą, a 2 lata temu po prostu dach już nie wytrzymał. Najweselej było zaraz po zakupieniu działki bo okazało się że pod moją altanką było gniazdo zaskrońców i jak ruszyłam altanę to one rozpełzły się po całej działce , ale uciekaliśmy wszyscy szkoda że wtedy nie miałam aparatu, jeszcze teraz pojawiają się nieraz na ogrodzie ale już nie w takich ilościach jak wtedy, nawet sąsiad raz się "poskarżył", że mu na jego oczach żabę zjadł na jego działce
____________________
Grażka
monteverde 17:31, 09 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Grażynko , tylko męża chwalić za pomysł z deszczówką, a i pergola ładna)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 17:33, 09 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niezła opowieść, ale wiesz, podziwiam Twojego męża, że nie lubiąc tej pracy przemógł się. Czasem z takiego przełomu ludzie wsiąkają w ogród całkowicie, czego Tobie życzę. Razem łatwiej się uprawia. Wykonaliście kawał pięknej roboty, domek będzie urokliwy obrośnięty pnaczami, to prawdziwe arcydzieło Będę z niecierpliwością czekać na dalszy rozwój wypadków na Waszej działeczce.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 09:53, 10 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Grażko!Dobrze mieć sąsiadkę miłą za płotem.Cieszę się,że już nie jesteś przelotem, a masz swoje miejsce na forum!Ja najbliżej mam do Emila i Bogdy.W lecie musimy sie spotkać w którymś ogrodzie.realnie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 11:08, 10 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To będą mocno budujące spotkania, zapewniam Was.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies