Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 21:28, 12 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
anabuko1 napisał(a)
O fiu, fiu,,ale zlewa!!A ty pracusiu widzę dużo juz zapasów robisz. Suuper.
Wszystko się przyda!!

Pewnie, że przyda się zwłaszcza, że niczym nie nawożone, stonkę zbieram ręcznie nawet, tyle syfu co z nieba spadnie, ale na to nie mam wpływu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:29, 12 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dziś też robiłam zapasy

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:38, 12 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Krys napisał(a)


Jolu ale przetwory!!! , ja jeszcze nie zaczęłam,a poproszę o przepis na fasolke i jagody jak robisz? buziaki

Jagody w proporcji z cukrem ok 3:1 gotuje w garnku ok 5 min, mieszam żeby się cukier rozpuscił, potem nakładam (sok razem z owocami) do słoików i pasteryzuje 15 min.

Fasolke zagotuję i wylewam szumowiny, zalewam wodą ponownie, solę, słodze i szczypta kwasku cytr - wtedy się nie rozgotuje i nie będzie zbyt miękka, gotuje ok. 5 min, nakładam do słoików i pasteryzuję przez 3 dni z rzędu po ok 15-20 min.
Jeśli chcesz to szczegółowo podam na pw. Oczywiście owoce i warzywa też mrożę, ale na mrożonki mam tylko 1 szufladę więc zostająa słoiki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:40, 12 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dorota123 napisał(a)
U Ciebie taka straszna ulewa, a u mnie susza okropna.

U mnie wiosna była susza, dopiero od 3 tygodni jest normalnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 22:07, 12 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Faktycznie u Ciebie popadało. U mnie duży deszcz był wczoraj 8,5 litra na m2 , na dzis zapowiadali wielkie opady i burze ale jak dotąd to tylko chmury straszyły ale nie wiadomo co bedzie w nocy.Oby nic nie było bo w ogrodzie mokro to za deszczem nie tęsknię a burz panicznie sie boje. Zdjecia jeziora piękne ale ziemniaków piekniejsze , ja kartoflara jestem , bez nich nie uznaję obiadu i wnus sie pod tym wzgledem we mnie wrodził.Macham Jolu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:22, 13 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zbiera się na potężną burzę, jest ciemno, wróciłam z ogrodu - robiłam zabezpieczenia, zaraz schodzę na dół, niby burzy się nie boje, ale na poddaszu czuje się nieswojo.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:23, 13 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Faktycznie u Ciebie popadało. U mnie duży deszcz był wczoraj 8,5 litra na m2 , na dzis zapowiadali wielkie opady i burze ale jak dotąd to tylko chmury straszyły ale nie wiadomo co bedzie w nocy.Oby nic nie było bo w ogrodzie mokro to za deszczem nie tęsknię a burz panicznie sie boje. Zdjecia jeziora piękne ale ziemniaków piekniejsze , ja kartoflara jestem , bez nich nie uznaję obiadu i wnus sie pod tym wzgledem we mnie wrodził.Macham Jolu.

Kartofelków nagotujemy dość...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 23:13, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kiedy masz ten zlot... bo może w sierpniu się zaplącze w twoje okolic.. o ile uskrobię na auto.. na razie mam rower.. aele to za długo by się jechało do ciebie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 18:34, 14 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zlot mam we wrześniu, w sierpniu przylatuje szarańcza, roweru zazdroszczę, ale mam dwa kije - stoją sobie oparte w altanie, zawsze mogę na nie popatrzeć
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 20:50, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
dziś też robiłam zapasy


Można Cię zklonować
ulewy nie zazdroszczę...ustało już.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies