Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Figielka 11:43, 03 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Kiedyś w pewnym programie o sprzątaniu prowadząca uczyła, że podczas sprzątania trzeba ładnie wyglądać. Idąc tym tropem w to podczas prac ogrodowych także. Takie zaglądania w lusterko jest jak najbardziej uzasadnione. .
____________________
IwonaOgródek przy lesie
yolka 12:28, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Mala_Mi napisał(a)

Temu czasowi ktoś motorek wmontował w dupencję..

Nigdzie się niestety nie wybieram..uglebiłam się pracą.. jak wpada to niestety najpierw praca.. wszytko poszło w odstawkę, zostawiłam sobie tylko fitness wiejski i koszenie trawnika. Dziś zaprosiłam wnuki na 2 godziny... i tyle.. ale bez obiadu..
Od rana walczę z programem ... pomieszało mi paski, wstązki, wiersz poleceń.... i tak sobie od 8 rano puszczam w eter niecenzuralne słowa. Jakoś uładziłam dziada.. i uciekam do roboty



Już słyszę te słowa kierowane do kompa, można się przewrócić na lewa stronę ze złości jak się pokiełbasi. Ja na ustawionym robię, ale jak się pokiełbasi nie zawsze sobie radzę, czasem wykonuje tel. do umyślnego a i bywa, że kompa trzeba podrzucić bo telefonicznie nie kumam...
Szkoda, że siedzisz na d...
Ja na początku października, chcę pojechać na kilka dni do Kazimierza D. może nałożę trochę drogi... jak już tyle pojadę...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 12:29, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Figielka napisał(a)
Kiedyś w pewnym programie o sprzątaniu prowadząca uczyła, że podczas sprzątania trzeba ładnie wyglądać. Idąc tym tropem w to podczas prac ogrodowych także. Takie zaglądania w lusterko jest jak najbardziej uzasadnione. .


O, i to jest właściwa postawa. Idę zrobić sobie fotkę w lusteru
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:42, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Przedstawiam Wam mój aktualny obiekt próżnego zachwytu

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:44, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Jesienne zbiory własne



i kupione

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:47, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Coco_Mi



i zagadka - co to za roślinka - ta niebieska

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:47, 03 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Na koniec moje ulubione kosmosy (szkoda, że nie ma niebieskich)

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewa777 17:58, 03 wrz 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
yolka napisał(a)



Ten widoczek mi się bardzo podoba

A niebieska roślinka ze zdjęcia to szałwia jednoroczna. Mam ją w tym roku w ogrodzie i też jestem nią zachwycona. Kupiłam ją w maju i do tej pory kwitnie bez przerwy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
hanka_andrus 18:13, 03 wrz 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Uglebiam się pracą! No nieźle! Ale lusterko pod ręką, to z tej gleby jednak się podnosisz! I tak trzymaj! Jeszcze trochę ciepełka jest, a to najważniejsze!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 18:48, 03 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ogródeczek wymiziany na glanz. Pięknie jest I wcale jesienią nie pachnie.

Ewa już Ci napisała co to za cudo niebieskie ..to szałwia.

Coco Mi ładnie przyrasta

Wnuki odmówiłam.

Speca od programu nie mam.. nie znam lepszych.. wiec tak sobie mruczę pod nosem.. przed chwilą właśnie się zawiesiło i porwał kosmos.. część odzyskane z automatu..


I myślę,. że nałożenie kawałeczka drogi to bardzo dobry pomysł Nawet jak kawałeczek to 190 km Oczywiście z popasem u mnie ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies