Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 10:45, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Coś się znajdzie. Ostatnio się właśnie zastanawiałam czy odkładać, czy nie. Dwóch reklamówek może nie będzie, ale pozbieram i się zdzwonimy. U mnie ładnie podlało....nawet auto w środku, bo nie zamknęłam szyby, jak późno wróciłam z pracy


Auto od razu się wyprało Chwasty bardzo, bardzo proszę odkładać, do końca pażdziernika można jeszcze zbierać, póżniejsze już bezwartościowe.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:46, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AniMa napisał(a)
Poli ja dla Ciebie tez ususzone trzymam


Bardzo, bardzo dziękuję!!
Buziaki Aniu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
ren133 10:50, 06 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Poli
Ciekawa dyskusja ... szkoda, ze się nie załapałam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
polinka 10:51, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MonikA napisał(a)


Ja też jestem z tych nowszych forumowiczek na ogrodowisku, w kwietniu tego roku otworzyłam swój wątek, a w czerwcu zamknęłam zniechęcona brakiem pomocy, wiec teraz tylko podczytuje. I więcej się dowiem jak zadam po prostu pytanie, choć nie zawsze otrzymuję odpowiedź i to jest dla mnie przykre - zlewka

Forum faktycznie się rozrosło i każdy chciałby otrzymać pomoc, a mało osób doradza. Najwięcej porad udziela z tego co widzę Toszka, szkoda, że jest tylko jedna, ale za to konkretna...

I przepraszam , że jeszcze na ten temat
Zamknięty


Moniko, nie ma za co przepraszać!
Przykro czytać Twoje słowa i szczerze mówiąc nie wiem co odpisać
Może spróbujesz jeszcze raz? Na tyle ile będę mogła pomóc to obiecuję doradzić.

Toszka powinna dostać medal za pomoc a niestety często dostaje co innego...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:54, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wieloszka napisał(a)
Poczytałam, pozachwycałam się krajobrazami Doliny Baryczy i Twoimi trawskami Na koniec macham i uśmiecham się do zdjęć bez grama chwaścika


Cześć Aga
Może w kolejnym sezonie na żywo grupa wrocławska będzie miała ochotę pozachwycać się krajobrazami Doliny? Chwasty opanowały drugi ogród, mam masakrę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:55, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anna_t napisał(a)
ja mam, od sierpnia 2015


Temat nieaktualny, posadziłam smaragdy ale dzięki, że się odezwałaś
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:58, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
W deszczu te tuje sadziłam


Ha, ha We wtorek wykopałam doły, zaprawiłam dołki i wieczorem pojechałam po smaragdy. W srodę wiedziałam, że od 12 ma u nas padać to od 8 zaczęłam sadzenie. O 12 kończyłam podlewać ostatnie drzewko Posprzątałam i zaczęło się podlewanie z góry, które trwa do teraz!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:00, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Milka napisał(a)
Czy porzeoczylam kwitnace gracki?
Poprosze o foto


Irenko, nie przeoczyłaś bo nie było. Nie lubię kwitnących miskantów i średnio chce mi się je fotografować
To dwa gracilimusy, które kupiłam wiosną do betonowych donic. W sierpniu przesadziłam je do ogrodu i po dwóch tygodniach pojawiły się kwiaty.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:03, 06 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kawa napisał(a)
Polinko - dziękuję za odwiedziny w moim wątku w najbardziej odpowiednim momencie
bo wiesz już się Juzi bałam


Boszzz...juz wiem, ze są tu stosowane różne metody ale żeby zastraszanie?

Nie bój się, zadzior się we mnie obudził to stanę w Twojej obronie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Nett 11:04, 06 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
MonikA napisał(a)


Ja też jestem z tych nowszych forumowiczek na ogrodowisku, w kwietniu tego roku otworzyłam swój wątek, a w czerwcu zamknęłam zniechęcona brakiem pomocy, wiec teraz tylko podczytuje. I więcej się dowiem jak zadam po prostu pytanie, choć nie zawsze otrzymuję odpowiedź i to jest dla mnie przykre - zlewka

Forum faktycznie się rozrosło i każdy chciałby otrzymać pomoc, a mało osób doradza. Najwięcej porad udziela z tego co widzę Toszka, szkoda, że jest tylko jedna, ale za to konkretna...

I przepraszam , że jeszcze na ten temat
Zamknięty


Monia załóż wątek, koniecznie. W projektowaniu dużo się teraz dzieje i coraz więcej osób zagląda. Nie wiem czy to po dyskusji u Polinki, czy po prostu tak się złożyło, ale myślę, że warto.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies