Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Kuba 20:51, 05 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Polinko witam się już oficjalnie. Jeszcze raz dziękuję za namiary na szkółkę. Zaczęłam czytać Twój wątek od początku i wsiąkłam. Doszłam do połowy ub. roku i niestety muszę odłożyć do jutra bo dzieci wzywają. Bardzo mi się podoba u Ciebie Masz głowę roślinek
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 06:54, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zielona napisał(a)
Produkcji banknotów może nie masz, ale na produkcji ice-danców mogłabyś zarobić trochę banknotów


Marta, jakoś nie jestem przyzwyczajona, nauczona aby brać pieniądze za rośliny. Może to i błąd bo teraz przy rewolucji można by ciut zarobić Pomyślę o tym za rok a póki co uszczęśliwię kilku ogrodników
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:55, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madzenka napisał(a)
Od poniedziałku prwdziwa wiosna!


I bardzo dobrze! Tęsknię już za kawą w ogrodzie

Póki co rano -3, brrr.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:59, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kuba napisał(a)
Polinko witam się już oficjalnie. Jeszcze raz dziękuję za namiary na szkółkę. Zaczęłam czytać Twój wątek od początku i wsiąkłam. Doszłam do połowy ub. roku i niestety muszę odłożyć do jutra bo dzieci wzywają. Bardzo mi się podoba u Ciebie Masz głowę roślinek


Cześć Ewka Jeśli zdecydujesz się na szkółkę, przy okazji zapraszam do mnie Wątek cały czytasz??? Ooojjj, chyba lepiej tylko pismo obrazkowe przelecieć bo tam na początku dużo narzekania...a tą zimę to już możesz całą ominąć bo sama śmiechawka uprawiana aby jakoś przetrwać tą ciężką porę roku
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kuba 09:06, 06 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
polinka napisał(a)


Cześć Ewka Jeśli zdecydujesz się na szkółkę, przy okazji zapraszam do mnie Wątek cały czytasz??? Ooojjj, chyba lepiej tylko pismo obrazkowe przelecieć bo tam na początku dużo narzekania...a tą zimę to już możesz całą ominąć bo sama śmiechawka uprawiana aby jakoś przetrwać tą ciężką porę roku


Ta śmiechawka też jest ważna a czasami nawet ważniejsza niż to co zielone (szczególnie w zimie jak zielonego brakuje)
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 09:40, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dokładnie Dzięki tym śmichom, chichom przeżyłam zimę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:43, 06 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
W następnym tygdoniu na Dolnym Sląsku zapowiadają piękną wiosnę z temp.powyżej 10st. Zastanawiam się czy można dzielić już miskanty? Tak naprawdę to gracilimus i ML, które mam nie zakończyły wegetacji i po ścięciu są w środku zielone.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kasia73 09:59, 06 mar 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Witam w tym pięknym dniu słonecznie
Polinko a gracilimusów też się pozbywasz
leon60 10:01, 06 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
polinka napisał(a)
Dokładnie Dzięki tym śmichom, chichom przeżyłam zimę

ja tak samo w sumie to nie wiem kiedy zleciała ale to właśnie dzięki forum
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
siakowa 10:05, 06 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no ja skupiłam sie na projektowaniu ogrodu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies