Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Zielona 22:22, 13 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
...wiem, Paulina... przeszłam przez to. Dasz radę. Myśl o tym W JAKIM CELU, a nie jaką drogą idziesz Ściskam Cię.
polinka 22:25, 13 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margarete napisał(a)
"gracoholiczka" fajne okreslenie ...tez tak mysle o tobie
Podoba mi sie ten twój ogród zatrawkowany teraz, o tej porze roku szczególnie ....jest slicznie i tak stylowo.....bardzo, bardzo .
A ty mysl o cebulowych, mysl o ogrodzie a nie o problemie - wiem co mówię, sama zaczełam robic swój ogród przed trzema laty w następstwie powaznych zrowotnych zawirowan, jako anditodutum i zajęcie dla głowy planwałam rabaty, oglądałam ogrody w necie żeby zabic czas i nie myślec o rzeczach ostatecznych....o wynikach, o leczeniu itd.
I pomogło mi, naprawdę
Trzymaj sie Paulina i planuj ogrodowe nasadzenia, to prawda że praca w ziemi, w ogrodzie uzdrawia.....


Małgosiu, dzięki za pochwałę wianka Wisi już drugi albo trzeci tydzień i nic się nie dzieje, tzn. kolor nie blednie, nie sypie się, jest taki sam jak w dniu powieszenia Liczę, że do Bożego Narodzenia będzie zdobił

Ogród jesienny z trawkami jest ładny ale denerwują mnie schnące już od dołu ML, ID żółknące, lipowe liście- nie lubię takiego ogrodu na pół gwizdka.
Masz rację z pracami ziemnymi, pomagają!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:28, 13 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Jak w horrorze.trzymam kciuki musi sie udac u mnie ID tez jesienne...


Asiu, po pełnym wrażeń poniedziałku w nocy śniłam, że jestem aniołem tylko skrzydła ktoś mi odciął Wyobrażnia człowieka nie zna granic...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 22:30, 13 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Dzięki! Tak jak mówiłaś-fabryka...

Wiem o czym mówicie-tez tak kiedys o tym miejscu myslałam, ale tu nie tyle o ilość chodzi ale o doświadczenie jakie ta fabryka dzięki tej ilości zdobyła
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jazzy 22:31, 13 paź 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Tulam! i kciukasy trzymię
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Zielona 22:33, 13 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
nawigatorka napisał(a)

Wiem o czym mówicie-tez tak kiedys o tym miejscu myslałam, ale tu nie tyle o ilość chodzi ale o doświadczenie jakie ta fabryka dzięki tej ilości zdobyła


Dokładnie tak zareklamowałam Paulinie ten adres Gdybym miała decydować jeszcze raz, podjęłabym taką samą decyzję.
nawigatorka 22:35, 13 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)


Dokładnie tak zareklamowałam Paulinie ten adres Gdybym miała decydować jeszcze raz, podjęłabym taką samą decyzję.

to myślę, że pisałayśmy do Niej podobnie.

Kiedyś mówiłam "tam?-nigdy" a póżniej mój M, który zna się na temacie powiedział: "jesli gdzieś to tylko tam"
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 22:41, 13 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juziek, Olik, trzymam się! Nie ma wyjścia. Dzięki, że jesteście.

Reniu, wianek najzwyklejszy a cieszy Buziaki.

Iwonko, też trzymam za Ciebie! Musi być dobrze! Za tydzień kolejna wizyta.

Wieloszko Dyniowazazdraszczam Wam tych dyniek Avatarki macie obłędne
U Ciebie ID przez cały dzień na patelni to mogą być kremowe

Iza, dokładnie tak jak piszesz bez znalezienia przyczyny stoi się w miejscu. Przypomniałam sobie, że miałam do Ciebie zajrzeć na ML od Finki! Pewnie już dawno masz posadzone...Aż mi wstyd...

Madżenale Kasi udało się te dyńki do Was dopasować Rewelacja! U mnie ID dopiero w niedzielę przyuważyłam, że takie żółte. Muszę dokładny obchód zrobić po ogrodzie i porównać ze zdjęciami z tamtego roku.



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:50, 13 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martuś, Asiu, dokładnie jest tak jak piszecie. Począwszy od poradni, przez oddział, pielęgniarki, lekarzy wszystko jest na najwyższym poziomie i złego słowa nie można powiedzieć. Jestem zaskoczona troską i opieką jaka panuje w tym szpitalu.
To Wy utwierdziłyście mnie, że warto tam pojechać i spróbować! Pamiętacie jakie miałam obawy na początku...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:51, 13 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jazzy napisał(a)
Tulam! i kciukasy trzymię


Marti, wytrzymasz tak jeszcze potrzymać te kciuki do końca roku?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies