Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 08:21, 15 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
U mnie szafirki chyba pójdą w środek ID, przed nimi nie mam miejsca.

To fotka z 12 kwietnia tego roku w czasie rewolucji więc dlatego taki bałagan





ID były tylko lekko przycinane, w następnym roku będę jeszcze niżej obcięte czyli trawy nie zasłonią szafirków A hiacynty dam w buksy i Amazony Kolejne szafirki pójdą w Sivery i Kasiek dzięki Tobie to o czym myślałam od kilku dni, postanowiłam w kilka minut. W sobotę akcja cebulowe



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 08:23, 15 paź 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Polinko pięknie jest...energetycznie...przynajmniej na wasze ogrody sobie popatrzę, bo u mnie to już nie ma na co...żałosny widok...wszystko zmarznięte...hortki...grujecznik...zurawki...masakra...sorki, ze tak u ciebie, ale jakoś poszło
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
siakowa 08:24, 15 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no ot dla uczczenia tego szybkiego podjcia decyzji wrzuce u siebie tez kilka szafirków MIĘDZY ICE Dance też ich jest sporo wię pewnie też przytne a nie obskubie. a na tyle to sa włąsnie liście szafirków? wielkie..jak jakas traffka..
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:25, 15 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
jeszcze jedno te szafirki są przed czy po kitnieniu?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lojalna_ 08:39, 15 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Te hiacynty jak drzewa masz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
polinka 08:40, 15 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
Polinko pięknie jest...energetycznie...przynajmniej na wasze ogrody sobie popatrzę, bo u mnie to już nie ma na co...żałosny widok...wszystko zmarznięte...hortki...grujecznik...zurawki...masakra...sorki, ze tak u ciebie, ale jakoś poszło


Betka, nad morzem mieliście przymrozek a raczej mróz, że wszystko masz zmrożone??
Kurcze, za szybko w tym roku takie "cuda" się dzieją! A pewnie znając ostatnie lata, na Boże NArodzenie w bluzeczkach będziemy chodzić..
Tulam Beatko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:44, 15 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
siakowa napisał(a)
no ot dla uczczenia tego szybkiego podjcia decyzji wrzuce u siebie tez kilka szafirków MIĘDZY ICE Dance też ich jest sporo wię pewnie też przytne a nie obskubie. a na tyle to sa włąsnie liście szafirków? wielkie..jak jakas traffka..


Tak, na tyle to liście szafirków. Czytałam chyba u Any, że ktoś wycina póżniej te liście od szafirków bo denerwują Ja dwa lata temu przycięłam po kwitnieniu liście hiacyntów i jak widać żyją dalej Idę zobaczyć Twoje szafirki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:45, 15 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
siakowa napisał(a)
jeszcze jedno te szafirki są przed czy po kitnieniu?


Nie wiem Mam tylko to jedno zdjęcie z kwitnienia cebulowych...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:46, 15 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
lojalna_ napisał(a)
Te hiacynty jak drzewa masz


Sama się dziwiłam, że tak stały i się nie pokładały.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Juzia 09:03, 15 paź 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38608
polinka napisał(a)


Taa, chyba nornicę Wiesz jaka jest podstawowa zasada na szybki busz?? Nie będę głośno mówić ...


NIE DZIELIĆ I NIE PRZESADZAĆ!


Wiem, wiem....ale u Ciebie to i tak jakoś mega szybko urosło.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies