Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

jazzy 19:42, 16 paź 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ale ładne te narcyzy nabyłaś, nie znałam takich
Dekoracje okienne piękne!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
polinka 21:05, 16 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jazzy napisał(a)
Ale ładne te narcyzy nabyłaś, nie znałam takich
Dekoracje okienne piękne!


Wyboru w narcyzach nie było Brałam co dawali

Skromne dekoracje po 3 latach oglądania tylko kwiatków na parapetach cieszą bardzo
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 21:10, 16 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Bluszczyk formowany w kule planuje co roku na swieta zakupic literki tez od kilku lat...wychodzi na to ze dobra w planowaniu jestem
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Toszka 11:07, 17 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
za Ice Dancerami (pomiędzy RB) proponuję tulipki lub narcyzy. Szafirków nie będzie widać tak jak i liści tulipanów i narcyzów. Natomiast szafirki posadzone przed ID będą cię wkurzać na jesieni wykładające się liście. Szafirki do Silver Sceptre idealnie się nadają. Pomiędzy. Liście wtedy tak nie rażą, a kwiaty cudownie komponują się z carexem. Będziesz miała niemal liriope
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
polinka 11:07, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
siakowa napisał(a)
Bluszczyk formowany w kule planuje co roku na swieta zakupic literki tez od kilku lat...wychodzi na to ze dobra w planowaniu jestem


Kasiek, wez kawałek drutu i sama możesz zrobić stelaż. Literki szukałam kilka dni, ceny na alle powalały...30zł za jedną literkę to duża przesada...na szczęście znalazłam za 10 zł.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:11, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)
za Ice Dancerami (pomiędzy RB) proponuję tulipki lub narcyzy. Szafirków nie będzie widać tak jak i liści tulipanów i narcyzów. Natomiast szafirki posadzone przed ID będą cię wkurzać na jesieni wykładające się liście. Szafirki do Silver Sceptre idealnie się nadają. Pomiędzy. Liście wtedy tak nie rażą, a kwiaty cudownie komponują się z carexem. Będziesz miała niemal liriope


Toszka znów Cię ściagnęłam myślami Wczoraj wieczorem myślałam o Tobie!

Jak zachowują się Silvery na wiosnę? Trzeba je skubać czy można tak jak ID przyciąć całe na odpowiednią wysokość?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:11, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)
za Ice Dancerami (pomiędzy RB) proponuję tulipki lub narcyzy. Szafirków nie będzie widać tak jak i liści tulipanów i narcyzów. Natomiast szafirki posadzone przed ID będą cię wkurzać na jesieni wykładające się liście. Szafirki do Silver Sceptre idealnie się nadają. Pomiędzy. Liście wtedy tak nie rażą, a kwiaty cudownie komponują się z carexem. Będziesz miała niemal liriope


Toszko, a jak bym dała szafirki pomiędzy ID? Z przodu nie mogę bo mam wylewkę betonową pod kostkę. A na wiosnę ID będą trochę przycięte to chyba będzie widać te szafirki a póżniej liście schowają się w ID.
Chcialam dać te szafirki tak geometrycznie u mnie w ogrodzie. Zaraz poszukam zdjęcia
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:36, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Na pierwszej rabaciet( z berberysami ), będą szafirki w Silverach.
Na drugiej, gdzie są kule bukszpanowe( nie ma żurawek, jest Amazon Mist) będą fioletowe hiacynty.
Na trzeciej, w ID były by szafirki.



Dobrze myślę czy jednak szafirki za małe do ID??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 18:29, 17 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mus na Janinę napaść
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 21:18, 17 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Moje jedyne cebule do wsadzenia do hiacynty i narcyzy - dokładnie takie, jak Twoje
A strach... ma TYLKO wielkie oczy
Z dobrymi fluidami - ściskam!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies