Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 17:10, 03 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Ja też czekam na ciemierniki tak powolutku coś tam się zaczyna dziać z nimi, za chwilę będą pierwsze kwiaty


Super to najlepsze co dają nam kwiaty Basiu zwłaszcza w takim czasie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:12, 03 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Rumianka napisał(a)
Ja do swoich ciemierników jeszcze nie zajrzałam...w ogrodzie buro.


Tak to trudny czas bez słońca... ale popatrz może też cię miło zaskoczą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:19, 03 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Posypałooooo

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:59, 03 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Edzia, ale Ty masz świetny wózek na przewożenie sprzętu ogrodowego. Fachowo wygląda. Gratuluję zakończenia sezonu i czekam na pokaz dekoracji, skoro ich czas.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monika83 14:09, 04 gru 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3081
eda napisał(a)


Hej Monika na razie znalazłam dwa ciekawa jestem reszty u mnie jest trochę szukania i bardzo mnie to cieszy zobaczymy kiedy wystartują bo pąki długo są zanim się otworzą
Ważne że będą kwitły a tym bardziej przy takiej sporej ilości ich u ciebie to będzie szał ciemiernikowy
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
eda 10:58, 05 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Edzia, ale Ty masz świetny wózek na przewożenie sprzętu ogrodowego. Fachowo wygląda. Gratuluję zakończenia sezonu i czekam na pokaz dekoracji, skoro ich czas.


Haa dzięki Haniu tak wózek to moje dobrodziejstwo ogrodowe baaardzo się przydaje przy pieleniu worzeniu ..praktycznie nie dźwigam dzięki niemu
Dekoracje na pewno będą jak wena przyjdzie bo teraz czas przedświątecznych imprez jak się wykończą to zacznę myśleć póki co trawy dostały rogi i czekają na czerwone noski )

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 10:59, 05 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monika83 napisał(a)
Ważne że będą kwitły a tym bardziej przy takiej sporej ilości ich u ciebie to będzie szał ciemiernikowy


Oj tak nie mogę się doczekać choć nawet jeden to zawsze sukces
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
zawitka 09:58, 06 gru 2022


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Zwiedziłam Twoje kąciki jak wszystko urosło. Nie martw się ciemiernikami pójdą do góry jak się lekko ociepli .Ponoc długo ma byc lekko na plusie.Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basieksp 10:45, 06 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10441
O wózek też zauważyłam muszę o czymś pomyśleć, bo u mnie narzędzia, zawsze się gubią po ogrodzie, zwłaszcza te małe, grabki, łopatki, no nie mam na nie pomysłu.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ElzbietaFranka 22:54, 06 gru 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
Mam sporo ciemiernikow ale też niemrawo wychodzą z ziemi. Jakieś tam kwiatki wychodzą ale ledwo przy ziemi
Czasami się zastanawiam czy nie trzeba było obciąć liści. Może te liście zabierają soki i kwiaty miernie wyrastają.
To co się dowiedziałam że lubią ziemię wapienna.
No ale się uczę je uprawiać więc obserwuje na razie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies