Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 23:22, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Lencia to lubi foty kotek to nie bardziej przytulanie akurat ten bo jego brat to zwiał no i mama to dziś na obiadek nie przyszła
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
babka 23:30, 21 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
eda napisał(a)


oj dobrze by było ale cóż możemy a u mnie to płoty zielenieją ha ha I co robisz z kamieniami wiosną ? czyścisz je ? to jest strrrasznie pracochłonne ..

tych pod bonsajem nigdy nie musiałam czyścić, jak dostawały słońca to same wracały do normy. Gorzej bedzie z tymi bieluśkimi pod red berberyskami ale to niewelka rabata i nawet jak mi przyjdzie je szorować to pikuś

Zwierzyniec i córcia - słodziaczki :* co do reszty rebjaty to różnie bywa, czasem wracają z łowów po długim czasie, nie bój
Ta zasupłana trawka to co to ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
eda 23:32, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
A dzięki Trawę tak związałam na szybkiego jutro chyba sznurkiem trza już to pampasowa siana jeszcze nie kwitła jest pierwszy sezon
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 23:32, 21 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U mnie jeszcze 6 na plusie, może nie będzie tak źle z tym przymrozkiem. Kocie futra śliczne, a opiekunka najśliczniejsza. Ogródek z kwiatkami cieszy, ale nie wiadomo, jak te wybudzone roślinki w zimie poradzą?

Dodatniej temperatury na weekend!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 23:35, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Oj tak tak Hanuś będzie się działo mało pozytywnie Ale może słońce zaświeci ...dziś zaświeciło i przymroziło Hanuś dziękują kocie i maluchy Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:43, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Spokojnej nocki kochane hrrrrr hrrrrr

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
babka 19:19, 22 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Twoja córcia to taka mała kocia mama Super dziewuszka
A ta kula pod drzewem to bukszpan czy trzmielina ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
eda 20:18, 22 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Olcia trzmielina Dziękuję Lenka kocha je i tresuje całe lato przejeździły w wózku lalkowym
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
20:33, 22 lis 2014
eda napisał(a)
Oj tak tak Hanuś będzie się działo mało pozytywnie Ale może słońce zaświeci ...dziś zaświeciło i przymroziło Hanuś dziękują kocie i maluchy Buziaki


Słońce i przymrozek? No popatrz, ja tak blisko a pogoda taka jak wczoraj - szaro, buro i ponuro. Jakaś fala może szła. Mogłoby i u mnie poświecić, to fotki bym porobiła. Ale pięknie prowadzisz trzmielinę, moją też chcę tak formować, ale jeszcze za mała. Pozdrówka Edytka!
eda 20:37, 22 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witaj Monisia przymrozek chwilowy trwał do 12 w nocy i już leciało na plus ciekawe jak dzisiaj będzie ja mam nisko domek termometr na oknie i nie mogłam spać to przyłapałam temperaturę ha ha dziś trawy powiązałam bo dość wilgotno czytałam że trzeba im zabespieczyć serce przed zamarzaniem wilgoci w nich Trzmielinę męcz od małego bo później za dużo puszcza witek i się kładzie także na wiosnę po łapkach Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies