Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Milka 17:25, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękna ta trójsklepka tygrysia, taka kiedyś chciałam, wysłali mi żółtą, a potem żółta padła i już po niej
Co do jeża, fajny jest i synek miał frajdę, ale jeże mnóstwo pasożytów mają i pcheł, trzeba uważać, właśnie cały czas leczymy naszą sunię, antybiotyki, sterydy i przeciwbólowe i gorączkowe...mało nam nie zeszła
buziak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 19:44, 21 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Piękna ta trójsklepka, jak storczyk...

U mnie w Zabrzu sporo jeży pod balkonem urzęduje, w Pszczynie tylko raz do mnie zawitał, ale uciekł. Nie mam sprzyjających warunków w ogrodzie, niestety...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
babka 21:12, 21 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Kindzia napisał(a)
Piękna ta trójsklepka, jak storczyk...

U mnie w Zabrzu sporo jeży pod balkonem urzęduje, w Pszczynie tylko raz do mnie zawitał, ale uciekł. Nie mam sprzyjających warunków w ogrodzie, niestety...


Warto nakłonić jeża by zamieszkał w naszym ogrodzie, są na to sposoby tu na ten temat ciekawy wywiad z ciekawym człowiekiem, niesamowitym pasjonatem i miłośnikiem jeży. Niesamowicie ciekawie i mądrze gada http://majawogrodzie.tvn.pl/240,Jak-wykapac-jeza-czyli-wszystko-o-tych-malych-drapieznikach,porada.html
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
eda 22:11, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewkakonewka napisał(a)
Poczytałam o niej, ciekawa roślinka naprawdę i kwiatki zjawiskowe
A wiesz, że liście i młode pędy po ugotowaniu jadalne?


ciekawie wygląda nie no to lekcje odrobione i jadalna jeszcze to co teraz na tapetę ?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:12, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
renatamama3 napisał(a)
Edytko,cudnego mieliście gościa .pozdrawiam



śliczny pyszczek pozdrawiam Renatko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:16, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Milka napisał(a)
Piękna ta trójsklepka tygrysia, taka kiedyś chciałam, wysłali mi żółtą, a potem żółta padła i już po niej
Co do jeża, fajny jest i synek miał frajdę, ale jeże mnóstwo pasożytów mają i pcheł, trzeba uważać, właśnie cały czas leczymy naszą sunię, antybiotyki, sterydy i przeciwbólowe i gorączkowe...mało nam nie zeszła
buziak


Oj to szkoda Irenko ona taka delikatna jest moja przywędrowała od sąsiadki za płota dostałam od niej jeszcze jeżówkę i pysznogłówkę Wszystko rosło i zobaczymy po zimie co będzie
o jeżu wiem że to lepiej z daleka to dzikie zwierzątko to przykre co spotkało twojego piesia buziaki na noc paaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:21, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kindzia napisał(a)
Piękna ta trójsklepka, jak storczyk...

U mnie w Zabrzu sporo jeży pod balkonem urzęduje, w Pszczynie tylko raz do mnie zawitał, ale uciekł. Nie mam sprzyjających warunków w ogrodzie, niestety...


Dzięki Kasiu ja ją też podziwiam to tak jak mówi Ewcia konewcia egzotyczny kwiat Jeżyki lubią spacerować może i u ciebie miejsce znajdą u mnie to pod wiatą pod drzewem siedzą i tak prychają śmiesznie długo kiedyś się zastanawiałam co to i wiem że tam siedzi gdy piesiu Fiona nerwowo w tym miejscu drepta ale nie dostanie się ha ha buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:23, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
babka napisał(a)


Warto nakłonić jeża by zamieszkał w naszym ogrodzie, są na to sposoby tu na ten temat ciekawy wywiad z ciekawym człowiekiem, niesamowitym pasjonatem i miłośnikiem jeży. Niesamowicie ciekawie i mądrze gada http://majawogrodzie.tvn.pl/240,Jak-wykapac-jeza-czyli-wszystko-o-tych-malych-drapieznikach,porada.html


Dzięki Olcia zaraz tam wlezę i posłucham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:36, 21 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ola poczytałam i przeraziłam się szok bo ja słyszałam o dokarmianiu jeży nie pamiętam gdzie ale właśnie była mowa o karmie dla zwierząt i wątróbce a tu okazuje się że je to zabija
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
babka 22:45, 21 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
eda napisał(a)
Ola poczytałam i przeraziłam się szok bo ja słyszałam o dokarmianiu jeży nie pamiętam gdzie ale właśnie była mowa o karmie dla zwierząt i wątróbce a tu okazuje się że je to zabija


No właśnie, ja też do niedawna byłam nieświadoma ze dając im choćby mleko tylko szkodzę. Dlatego pozwoliłam sobie na wklejenie tego linka, im więcej świadomych nas tym lepiej
A swoją drogą gościu nieźle zakręcony prawda ? Kocham takich
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies