Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Kindzia 12:02, 10 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Hortkom daj nawozu w przyszłym roku przed kwitnieniem, będą wielkie U mnie pokazywałam taki sprawdzony, to się wróć i zobacz. Na prawdę działa

My nie dotarliśmy w tym roku nad nasze morze, mimo, że plany były. Brakło czasu na urlopie...nie byłam nad Bałtykiem 25 lat...mus w przyszłym roku wreszcie
To Ci trochę zazdroszczę tego chodzenia po plaży i zapachu naszego morza...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
12:41, 10 sie 2016
Czym Ty nawoziłaś te kosmosy
Donia72 14:23, 10 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindzia napisał(a)
Hortkom daj nawozu w przyszłym roku przed kwitnieniem, będą wielkie U mnie pokazywałam taki sprawdzony, to się wróć i zobacz. Na prawdę działa

My nie dotarliśmy w tym roku nad nasze morze, mimo, że plany były. Brakło czasu na urlopie...nie byłam nad Bałtykiem 25 lat...mus w przyszłym roku wreszcie
To Ci trochę zazdroszczę tego chodzenia po plaży i zapachu naszego morza...


Tak Kindziunawóz widziałam u Ciebie. Wstyd przyznać, ale moje bukietowe nawozu nie widziały Jedynie ogrodowe sypałam, ale one jakieś takie dziwne i w tym roku się zbuntowały i nie kwitną wcale (a mam ich 5 krzaczków).
A co do wakacji, to było fajnie, my nastawiliśmy się tylko na zwiedzanie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 14:25, 10 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Aniaaa napisał(a)
Czym Ty nawoziłaś te kosmosy


No właśnie...niczym, jedynie jak na trawę nawóz sypany był, to im się sięgło
Na rabacie z jabłonką to kosmos gigant mi urósł, ale nie kwitnie. Wczoraj miałam przystankową oczyścić, ale czasu brakło, bo jeździłam, żeby rower se kupić I kupiłam, oczywiście....niebieski
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 14:55, 10 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728







____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
16:00, 10 sie 2016
Donia72 napisał(a)


No właśnie...niczym, jedynie jak na trawę nawóz sypany był, to im się sięgło
Na rabacie z jabłonką to kosmos gigant mi urósł, ale nie kwitnie. Wczoraj miałam przystankową oczyścić, ale czasu brakło, bo jeździłam, żeby rower se kupić I kupiłam, oczywiście....niebieski

Posilały się z nawozu z trawy
Rower retro z koszykiem wiklinowym i dzwoneczkiem w kwiatki? Oglądałam takie ostatnio,fajne są
Margarete 16:55, 10 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No fiu, fiu jaki nowy wakacyjny avatarek
Foty z wakacji fajne ale te z ogrodu jeszcze fajniejsze, jeżówki i hosty, te twoje detale, latarenki, poidełka i oczywiście lawendowa ławeczka tworzą świetny klimat ...bardzo ładny ten twój zakatek
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
boguslawa_ma... 17:13, 10 sie 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Donia72 napisał(a)


Tak Kindziunawóz widziałam u Ciebie. Wstyd przyznać, ale moje bukietowe nawozu nie widziały Jedynie ogrodowe sypałam, ale one jakieś takie dziwne i w tym roku się zbuntowały i nie kwitną wcale (a mam ich 5 krzaczków).
A co do wakacji, to było fajnie, my nastawiliśmy się tylko na zwiedzanie

Ogrodowe jak nie kwitną to może wiosenny przymrozek im zaszkodził,bo u mnie tylko na dole jest parę kwiatków.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Donia72 22:03, 10 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Aniaaa napisał(a)

Posilały się z nawozu z trawy
Rower retro z koszykiem wiklinowym i dzwoneczkiem w kwiatki? Oglądałam takie ostatnio,fajne są


Dziś trochę przycięłam na przystankowej. A rower miejski, oczywiście niebieski, ale bez kwiatków, tylko z kratką (wyściółka koszyczka, nakładki na kierownicę i trochę siodełka
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:06, 10 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Margarete napisał(a)
No fiu, fiu jaki nowy wakacyjny avatarek
Foty z wakacji fajne ale te z ogrodu jeszcze fajniejsze, jeżówki i hosty, te twoje detale, latarenki, poidełka i oczywiście lawendowa ławeczka tworzą świetny klimat ...bardzo ładny ten twój zakatek


Małgosiu, cieszę się, że do mnie zaglądasz Jutro trochę mam zamiar uporządkować rabaty, zwłaszcza przystankową z ławką. Dziś obcięłam odętkę, trochę zagłuszyła mi hortensje i róże okrywowe. Muszę też trochę poszerzyć w jednym miejscu przystankową, bo jest tak wąska, że rośnie jeden rząd roślin. Może do szkółki podjadę po budleje? Zobaczę pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies