Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Napia 22:13, 12 sie 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Śliczne zdjęcia z wakacji. I jak jesteś na nich uśmiechnięta! PięknieCoraz piękniejszy Twój zakątek - niebieska rabata przy ławeczce mnie urzekła, a ogrodowe ozdóbki to Twoja specjalność. Aż miło popatrzeć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Donia72 22:20, 12 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Warmia napisał(a)


Limonkowy, czyli będzie kwitła na zielono? To chyba zakupiłam wczoraj taką samą A z czym ją posadzisz?


Marta ona jest taka seledynowa. Nazywa się "Honeydew". Kupiłam dwie sztuki. Posadziłam ją na rabacie robionej późną wiosną. Rosną tam szmaragdy, z bukszpanu jest obwódka i posadzone są tam iglaki kulki. No i dosadziłam tak hortensję "Phantom". Jutro postaram się cyknąć fotki
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:22, 12 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Napia napisał(a)
Śliczne zdjęcia z wakacji. I jak jesteś na nich uśmiechnięta! PięknieCoraz piękniejszy Twój zakątek - niebieska rabata przy ławeczce mnie urzekła, a ogrodowe ozdóbki to Twoja specjalność. Aż miło popatrzeć


Trochę te wakacje krótkie były Mąż jutro do pracy już idzie. Zleciał ten jego urlop bardzo szybciutko. A ja jutro porządki w domu i w ogrodzie Przystankową też muszę doprowadzić trochę do porządku, bo za bardzo się rozbrykała. Pozdrawiam Agnieszko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Kindzia 09:08, 13 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
W ogrodzie nieustająca robota, a chwaściory wybitnie w tym roku nie próżnują...mnie też zarasta, tyle że plewieniowego lenia mam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Warmia 09:50, 13 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Donia72 napisał(a)


Marta ona jest taka seledynowa. Nazywa się "Honeydew". Kupiłam dwie sztuki. Posadziłam ją na rabacie robionej późną wiosną. Rosną tam szmaragdy, z bukszpanu jest obwódka i posadzone są tam iglaki kulki. No i dosadziłam tak hortensję "Phantom". Jutro postaram się cyknąć fotki


To czekam na fotki.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Donia72 16:39, 13 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindzia napisał(a)
W ogrodzie nieustająca robota, a chwaściory wybitnie w tym roku nie próżnują...mnie też zarasta, tyle że plewieniowego lenia mam...


No, ja miałam dziś wyrywać chwasty, ale....no właśnie....najpierw pojechałam sobie do miasta, a potem zrobiłam obiad i wzięłam się za okna i sprzątanie. I w między czasie piję kawę i zerkam na O.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 16:39, 13 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Warmia napisał(a)


To czekam na fotki.


Jak ogarnę w domciu, to potem fotki cyknę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
boguslawa_ma... 19:47, 13 sie 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przyszłam zakupy obejrzeć ,ale nic nie widzę...
Dalię poślę ci na jesieni ,bo ja mam problem z przechowaniem.
Mieczyki od ciebie zakwitły -czerwone
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
monteverde 20:23, 13 sie 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Donia72 napisał(a)


Kindziu, obejrzałam wszystko, a jeżówki ma prześliczne i tyle odmian Wszystkie by się chciało...Wczoraj u nas w szkółce kupiłam dwie jeżówki, mają taki limonkowy ładny kolor

A wiesz Doniu, że wszystkie odmianowe jeżówki mi wymarzły zostały białe,makowo czerwone i fioletowe pozdrawiam serdecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Warmia 20:36, 13 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Donia72 napisał(a)


Jak ogarnę w domciu, to potem fotki cyknę


I jak tam? Będą te fotki?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies