Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

AgataP 18:37, 11 sie 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
No i zajrzałam... masz piękny ogród, ale zauważyłam też ile u Ciebie ozdóbek ogrodowych oj ślicznych bardzo... może ja kiedyś też uzbieram taką kolekcję
No i rzeczywiście ja chyba też muszę pomyśleć o takim miejscu z którego lubię oglądać mój ogród, a najbardziej zmienną bylinówkę
____________________
Z Pszenicznej...
Katkak 22:00, 11 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorotko jest ślicznie. Wzdycham także do biżuterii ogrodowej - śliczna i baaardzo klimatyczna. I ławeczka superaśna, bo nie w jakimś tam zwykłym, standardowym kolorze, tylko taka odjechana . Super .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Donia72 22:52, 11 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
AgataP napisał(a)
No i zajrzałam... masz piękny ogród, ale zauważyłam też ile u Ciebie ozdóbek ogrodowych oj ślicznych bardzo... może ja kiedyś też uzbieram taką kolekcję
No i rzeczywiście ja chyba też muszę pomyśleć o takim miejscu z którego lubię oglądać mój ogród, a najbardziej zmienną bylinówkę


Witaj Agatko Nie masz u siebie ozdóbek? Ja mam hopla na ich punkcieciągle mi mało...
A kącików takich posiedzeniowych mam cztery. Chociaż jeszcze by się przydał z tyłu za domem bo tam nie ma gdzie sobie klapnąć. Chociaż są postawione przy domu pieńki awaryjne na ognisko za domem Z braku laku mogą być A dziś właśnie dosadzałam na bylinówkę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:54, 11 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Katkak napisał(a)
Dorotko jest ślicznie. Wzdycham także do biżuterii ogrodowej - śliczna i baaardzo klimatyczna. I ławeczka superaśna, bo nie w jakimś tam zwykłym, standardowym kolorze, tylko taka odjechana . Super .


Cześć Kasiu Biżuterię ogrodową uwielbiam, u Ciebie też jest jej trochę.
Ławeczka tylko fajnie wygląda, długo sobie na niej nie posiedzisz ale jeszcze jedną taką bym chciała i byłaby w kolorze niebieskim tylko gdzie ją potem ustawić?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 23:03, 11 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziś trochę poprzycinałam lawendę, przesadziłam miskanta, wykopałam kalinę i dosadziłam obwódkę bukszpanową. W szkółce kupiłam hortensję "Phantom" i jeżówki "Honeydew". Fajna ona jest, taka limonkowa I przesadziłam białą jeżówkę z "małpiego gaju" na rabatę różano-jeżówkową
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Iwk4 00:05, 12 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Tą miksturę na uwiąd muszę zapisać. Prosta i skuteczna.
Buziak zostawiam

____________________
Ogródek Iwony II
Kindzia 09:13, 12 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak tam jeżówki w bylinowym? Wybrane?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Donia72 22:02, 12 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Iwk4 napisał(a)
Tą miksturę na uwiąd muszę zapisać. Prosta i skuteczna.
Buziak zostawiam



Właśnie muszę sobie zapisać w moim kajecie, na której str. jest ten przepis pozdrawiam Iwonko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:04, 12 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindzia napisał(a)
Jak tam jeżówki w bylinowym? Wybrane?


Kindziu, obejrzałam wszystko, a jeżówki ma prześliczne i tyle odmian Wszystkie by się chciało...Wczoraj u nas w szkółce kupiłam dwie jeżówki, mają taki limonkowy ładny kolor
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Warmia 22:12, 12 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Donia72 napisał(a)


Kindziu, obejrzałam wszystko, a jeżówki ma prześliczne i tyle odmian Wszystkie by się chciało...Wczoraj u nas w szkółce kupiłam dwie jeżówki, mają taki limonkowy ładny kolor


Limonkowy, czyli będzie kwitła na zielono? To chyba zakupiłam wczoraj taką samą A z czym ją posadzisz?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies