Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród nad Nogatem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Nogatem

kamilcia_w 18:39, 30 kwi 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Wróciłam z pracy, a na podwórku czekała na mnie niespodzianka, świerk conica na wystrzyżonej nóżce, ma z korzeniami ok 170 cm.
I gdzie ja mam to teraz wsadzić ?
____________________
Ogród nad Nogatem
kamilcia_w 22:18, 30 kwi 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Mój prezencik
____________________
Ogród nad Nogatem
MamaMagda 23:12, 30 kwi 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
wow imponujący! teraz musisz cos wymyslic
mysle, ze na rabate o ktorej wczesniej pisalas 'ciut' za duzy



kamilcia_w napisał(a)
Mój prezencik
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kamilcia_w 09:29, 01 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Mąż stwierdził, że raczej zostanie tu gdzie stoi, jego ciężar powala. Zrobimy tu dodatkowa rabatę. Będzie ozdobą przy wejściu do domu
____________________
Ogród nad Nogatem
MamaMagda 09:44, 01 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
no i super piekny jest!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kamilcia_w 22:51, 08 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Wczoraj zaczęłam zmiany przed ogródka, ale dziś w deszczu wyrzuciłam kamyczki i zrobiłam rewolucję. W okolicznych centrach ogrodniczych nie mogę dostać czarnych trawek żeby dosadzić z prawej strony.
Oczywiście jeszcze hortensja do zmiany i na pniu muszę coś dokupić, tylko co tu będzie pasowało?

Tak było wczoraj:


Tak jest dziś:

.

Pomożecie?

Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród nad Nogatem
kasiula79 13:20, 09 maj 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Cześć Kamilcia.

Ładnie to wszystko powsadzałaś - obawiam się tylko że może troszke za blisko (zwłaszcza świerki). Najwyżej później bedziesz przesadzać, za to teraz rabatka prezentuje się ślicznie.
Małe drzewko na pniu proponuję miłorząb Mariken - pięknie przebarwia się jesienią, albo śliwa Nigra, tylko nie wiem czy nie za mało miejsca bedzie miała.

pozdrawiam,
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
MamaMagda 14:09, 09 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
masz malutko miejsca - może lepiej jakąś trawę strzelistą?
cos w stylu: Imperata Red Baron, Miskant paskowy ZEBRA albo Morning Light
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kamilcia_w 14:34, 09 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
kasiula79 napisał(a)
Cześć Kamilcia.

Ładnie to wszystko powsadzałaś - obawiam się tylko że może troszke za blisko (zwłaszcza świerki). Najwyżej później bedziesz przesadzać, za to teraz rabatka prezentuje się ślicznie.
Małe drzewko na pniu proponuję miłorząb Mariken - pięknie przebarwia się jesienią, albo śliwa Nigra, tylko nie wiem czy nie za mało miejsca bedzie miała.

pozdrawiam,


Ale ja się cieszę, że mnie odwiedziłaś, dziękuję za każdą literkę, którą wystukałaś na klawiaturze.
Świerki conica dostałam w prezencie, posadziłam je tutaj bo to póki co jedyne reprezentacyjne miejsce w moim ogrodzie, mam świadomość, że będę je przesadzała, póki co to przedszkolaki
Bardzo podoba mi się ten miłorząb, byłam pewna, że dostane bury że go tu chcę, wyczytałaś mi w myślach, pojadę dziś do ogrodniczego
Dziękuję
____________________
Ogród nad Nogatem
kamilcia_w 14:39, 09 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
MamaMagda napisał(a)
masz malutko miejsca - może lepiej jakąś trawę strzelistą?
cos w stylu: Imperata Red Baron, Miskant paskowy ZEBRA albo Morning Light


Dzięki Magda wiedziałam, że na Ciebie można liczyć.
Na trawy poluję i to mocno, wyczytałam że u Ciebie też jeszcze nie ma w centrach ogrodniczych Pamiętasz w rysunku Danusi było coś na pniu, ten miłorząb to bardzo mi przypadł do gustu, tylko obawiam się, że moja Anabelka będzie musiała wylecieć, ale jeszcze póki mała to dam jej odsapnąć. W wolnym miejscu przed czarną trawką myślę o cytrynowej żurawce, aby jakoś pasowało kolorystycznie z tawułkami, co myślisz?
____________________
Ogród nad Nogatem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies