Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród nad Nogatem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Nogatem

kamilcia_w 14:13, 20 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
1/3 darniny wzdłuż ogrodzenia ściągnięta, korzenie thuj tak rozrośnięte, że miałam problem z wkopywaniem lawend. Teraz tylko trzymam kciuki żeby się przyjęły



Całą rabatę z końca ogrodu chciałabym przenieść, żeby w narożniku zrobić warzywnik. No i pojawia się problem, co ja mam z tą sosną i laurowiśnią zrobić. Już się zastanawiałam czy nie zrobić w połowie żywopłotu takiej szerszej rabaty i chociaż tę laurowiśnię przenieść. Tak to jest jak się amator za ogródek bierze, chęci milion tylko pomysłów zero ;(

stare zdjęcie :

A na deser, moja rabatka przed wejściem.
____________________
Ogród nad Nogatem
MamaMagda 14:28, 20 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
kamilcia_w napisał(a)

A na deser, moja rabatka przed wejściem.


ale cudna! albo inaczej: smaczny ten deser
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kamilcia_w 14:39, 20 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
MamaMagda napisał(a)


ale cudna! albo inaczej: smaczny ten deser


Pozdrawiam w ten upalny dzień
____________________
Ogród nad Nogatem
MamaMagda 22:08, 09 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
piekna masz ta sosne - a nie myslalas, zeby ja jakos wyeksponowac? moze jakis placyk wysypany zwirkiem i ona po srodku?
za duzo roznych roslinek na tej rabacie z sosenka jest teraz
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
kamilcia_w 13:10, 10 cze 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
MamaMagda napisał(a)
piekna masz ta sosne - a nie myslalas, zeby ja jakos wyeksponowac? moze jakis placyk wysypany zwirkiem i ona po srodku?
za duzo roznych roslinek na tej rabacie z sosenka jest teraz


Już sprawę przemyślałam
Muszę tylko załatwić sprawę wycinki jednego świerka, bo jest brzydki i się osypuje i w to miejsce wrzucę tę sosnę
____________________
Ogród nad Nogatem
kamilcia_w 11:23, 17 cze 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Muszę się pochwalić, wreszcie udało mi się kupić miłorząb Mariken i to za jaką cenę...35 zł...jestem prze szczęśliwa.

I kolejne łupy:


Rabatka od strony sypialni z dosadzonymi trawkami i żurawkami, przesadziłam je z innego miejsca bo tam trochę je słonko spaliło, zobaczymy czy tu będzie im lepiej.



No no hosta, chora czy spalona?

____________________
Ogród nad Nogatem
kamilcia_w 14:32, 18 cze 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82
Ale tu u mnie smutno

To nic, historia się tworzy. Wsadziłam mojego wytęsknionego miłorzęba, hortensję podsadziłam do przodu, dorzuciłam jasne żurawki i czarne trawki.
____________________
Ogród nad Nogatem
MamaMagda 14:53, 18 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
dlaczego smutno? pięknie i kolorowo!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
olga_ 16:52, 18 cze 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Witam!
Dziękuje za wizytę i w rewanżu jestem u Ciebie Również bedę zaglądała i śledziła Twoje poczynania. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
Etka 22:30, 16 sie 2014

Dołączył: 24 lip 2014
Posty: 37
Witam,
Chciałam podpytać o to rajskie jabłko co je podcięłaś zeszłej jesieni. Możesz ewentualnie załączyć zdjęcie? Tez mam jabłonkę rajską i kiepsko wygląda. Ale czytałam, że rajskich jabłoni raczej się nie tnie, tylko cięcie sanitarne. Mój tato stary działkowiec twierdzi, że jabłoń to jabłoń można ciąć. Może moją też teraz podetnę? Mocno ją cięłas?
____________________
U Etki w ogrodzie --- --- Moj projekt rabaty frontowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies