Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 20:32, 11 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu ja dzisiaj miałem ogromnego lenia i nic nie zrobiłem może jutro trawy pójdę powiązać i dołki w jednym miejscu pod tulipany sobie przygotuje, zawsze to szybciej pójdzie jak przyjdą bo oczywiście miały być wczoraj
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:38, 11 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mówię wszystkim strzeżcie się mojej osoby siostra znów zatrzasnęła sobie dom i w końcu doczekała się tego dnia kiedy wszystkie okna były zamknięte. Był moment, że szedłem z młotkiem by wybić szybę do kotłowni w sumie była to tańsza opcja niż ślusarz, ale wpadłem na inny pomysł i przy zamkniętych oknach wszedłem do domu w dwie minuty... mój rekord

Miałem plany na ogrodowe porządki i sadzenie cebul, ale lenistwo dzisiaj wygrało, cebule nie przyszły i jedyne do czego się dzisiaj zmusiłem to zrobienie sobie wielkiej pizzy... ehh jak to mówią najpierw masa...
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Zielona 20:40, 11 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
...czy Ty wiesz, że żuraweczka od Ciebie posadzona pod red baronem przebarwiła się na różowo???
Pozdrawiam, Luki

edit: Polak potrafi Nie przeraziłeś Siostry???
Luki 21:24, 11 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto delikatnie mówiąc dosadnie sobie porozmawiałem na temat tego incydentu bo w końcu tego młotka użyję
Jak u Ciebie pisałem Solar Eclipse u mnie na jesień robi się prawie brązowa też sobie jej namnożyłem jesienią bo jest bardzo bezproblemowa i wyrasta tak szybko jak żurawki.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nallar 21:57, 11 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)

przy zamkniętych oknach wszedłem do domu w dwie minuty... mój rekord

Zdradzisz jak to zrobiłeś?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
bacowa 08:20, 12 lis 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Łukasz która z odmian to lilie pachnące ?
Marta 08:33, 12 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Czytam, że zmiany się szykują. Dobrze, że bukszpanowa przy wejściu pozostaje, a rabata bylinowo-różana jest śliczna
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
nawigatorka 08:39, 12 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Polecam klucz.choćby zakopany pod zurawka.też zatrzaskuja mi się drzwi i raz w roku mamy akcje wlamywania do własnego domu.

Mniej smisznie było gdy jeszcze mała córka zamknęła mnie w krótkim rekawku i na boso na balkonie gdy myłam tam okno w kilku stopniowym mrozie....oczywiście bez telefonu i sąsiadów w okolicy

Albo gdy M zapinajac 3 miesięczna córkę w samochodzie położył kluczyki na jej nóżkach.zamknął jej drzwi zapominając o kluczylach a ona koszyka stopa i wdusila guzik zamykający drzwi...też w śnieżycy


Pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Luki 11:15, 12 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo myślę, że to informacje raczej tajne

Ewo(bacowa) pachnące to lilie trąbkowe, orientalne (te mogą wymarzać przy większym mrozie i u mnie zawsze z czasem zanikają) i moje ulubione Orienpet sprzedawane często pod nazwą lilii drzewiastych, rosną wysokie i pachną bardzo mocno. Jeszcze jest kilka pachnących lili, ale nie są to duże grupy często dostępne w sprzedaży. Te 3 to takie pewniaki

Marto zbyt dużo roślin mi się podoba, a te niestety się rozrastają, plan na zmiany ma głównie na celu zrobienie dla nich miejsca, teraz już za późno na zmianę od nowa wszystkiego, ale nie przeszkadza mi to. Mogę dzięki temu przetestować sobie sporo roślin na przyszłość

Asiu ja pominę sprawę techniczną montowania drzwi z pochwytem bez zewnętrznej klamki bo da się to rozwiązać tak by nie zatrzaskiwać drzwi
Wiesz my do swojego domu mamy taki 'tajny' klucz i za każdym razem mówimy by sobie też tak schowała, ale jak kulą w płot. Teraz sam sobie zabrałem klucz i schowałem bo już przestaje to się robić śmieszne, chociaż wymyśliłem kolejne sposoby na włamanie
Świadkiem zatrzaśnięcia samochodu też byłem i tego jak przyjechał Pan je otwierać... byłem zaskoczony jak prosto można wejść do zamknętego samochodu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Milka 12:49, 12 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Luki napisał(a)
Mówię wszystkim strzeżcie się mojej osoby siostra znów zatrzasnęła sobie dom i w końcu doczekała się tego dnia kiedy wszystkie okna były zamknięte. Był moment, że szedłem z młotkiem by wybić szybę do kotłowni w sumie była to tańsza opcja niż ślusarz, ale wpadłem na inny pomysł i przy zamkniętych oknach wszedłem do domu w dwie minuty... mój rekord

Miałem plany na ogrodowe porządki i sadzenie cebul, ale lenistwo dzisiaj wygrało, cebule nie przyszły i jedyne do czego się dzisiaj zmusiłem to zrobienie sobie wielkiej pizzy... ehh jak to mówią najpierw masa...

O rany! Ale przygody ja się kiedyś zatrzasłam w domku letnim, wywaliłam wielką dziurę w drzwiach, bo bez telefonu tam utknęłam, do 22 czekałam na pomoc, a potem młot w ruch poszedł
Ja podobnie leniwie wczoraj miałam i fajnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies