Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Efffa 10:45, 14 lis 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
My tez mamy drzwi z pochwytem i raz do roku akcja z włamywaniem, raz musiał stolarz być wezwany, a innym razem zostało okno dachowe otwarte wiec trzeba było skołować wysoką drabinę.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Kawa 11:48, 14 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Łukasz no strach sie bać
znowu jakiś "talent" w sobie odkryłeś

do mnie przyjdź jak już się ogarniesz temat i tak na przyszły rok ale warto by było coś zaplanować
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Luki 14:51, 14 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Katka a widzisz, tak je zachwalają

Kasiu mnie się kiedyś bagażnik zaciął... z dużą walizką i to na lotnisku. Na szczęście to nie była moja walizka i mój lot, więc ja miałem ubaw, lecący troszkę mniej bo wyszła z samochodu od środka na siłę

Marta już lecę zobaczyć, jakoś na pocztę nie zaglądałem. Do mnie moja jesienna zguba jutro dotrze i mam nadzieję, że poprawa pogody się sprawdzi
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
14:55, 14 lis 2016
włamywacze

ktokolwiek widział ...ktokolwiek wie

PS. tez miałam pomysł aby od zewnątrz nie było klamki tylko gałka...ale mi to skutecznie wybito z głowy
Luki 14:56, 14 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewelino na dach bym w życiu nie wszedł, wtedy bym brał młotek i tłukł szybe do piwnicy ... ufff okien dachowych nie mamy nigdzie bo na balkon po drabinie już wchodziłem

Kamila mało chlubny tent talent, ale zawsze to coś powiem Ci, że byłem ale ja w ogóle nie czuję już ogrodowych spraw, od stycznia zapewne mi wróci jak co roku bo mam jeszcze sporo do planowania... teraz w głowie mi grudniowe planowania bo troszkę mam roboty zamówionej, ale na razie staram się jak najmniej świątecznie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
lojalna_ 14:58, 14 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Luki czytam i kości policzkowe mi się zawiesiły ) tys jest taki zdolny jak jednorazowy ) świetnie ze się widzimy w czwartek dopytamy Cię oszczegoly ())
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Luki 15:23, 14 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kto chce szablonik ułatwiający i przyśpieszający składanie bombeczek papierowych zapraszam z mailem na pw, prześle PDF-a do wydruku

Z kartki A4 wychodzą dwie bombeczki ok 8x8cm


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:25, 14 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Justynko to jest jak najbardziej dobry pomysł o ile sprawa techniczna takich drzwi zostanie dobrze rozwiązana, a można zrobić tak by nie było klameczki i nie dało się zatrzasnąć drzwi na amen

Jolu jeszcze na 100% nie wiem czy będę w czwartek, ale jak jutro nie wypali to będę w czwartek
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Magda70 15:36, 14 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Luki napisał(a)
Kto chce szablonik ułatwiający i przyśpieszający składanie bombeczek papierowych zapraszam z mailem na pw, prześle PDF-a do wydruku

Z kartki A4 wychodzą dwie bombeczki ok 8x8cm




instrukcję obsługi też dołączysz?!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
wojtas2101 14:56, 16 lis 2016


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Ja dziś wpadłem do ob... i kupiłem trochę cebulek w promocji po 2 zł ale tulipanów już nie było.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies