Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

olaw 18:16, 22 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
malgorzata_szewczyk napisał(a)



Trawy piękne a i facet jak z TopModel

Nadrobiłam zaległości, gratuluję wygranej i plany widzę nowe...

Pozdrawiam
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Luki 19:06, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu dziękuje za zdjęcia, bardzo mi się podobają

Co do rabaty, teraz pluje sobie w brode, że nie zabrałem tych Cisów u Kapiasa, a coś mi mówiło po cichu... 'zabierz 6 Cisów przydadzą Ci się' nieposłuchałem i teraz będę musiał sobie poszukać czegoś w przystępnej cenie u mnie

Olu to mi teraz nasłodziłaś aż chyba zburaczałem
Również pozdrawiam.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jagodaa 19:15, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
To już było wiadomo, ale Gosia jeszcze potwierdziła - fotogeniczny, oj fotogeniczny .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malgorzata_s... 19:32, 22 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz to wracaj po nie Na kiedy je potrzebujesz?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Viola 19:44, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ty Małgosia to masz szczęście
edit: sorki Łukasz, że tak za Twoim plecami
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
ka1sia 19:59, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Łukasz, jakie fajne spotkanie

Projektant to ze mnie marny, ale mnie się projekt podoba i fajnie, że zmieniasz ten fragment ogrodu, bo jest ładny, ale taki jakiś nie Twój
pozdrawiam, Łukasz
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Luki 20:11, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jagodo bo strzele buraka ponownie ... dziękuje.

Gosiu ah teraz to już by mi się przydały a wystarczyło wcześniej pomyśleć nad rabatą

Violu czy ja o czymś nie wiem

Kasiu spotkanie bardzo udane, ten fragment bardzo mnie drażnił i musiałęm go zmienić bo dłużej bym tego w tym miejscu nie wytrzymał

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Katkak 20:22, 22 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Luki napisał(a)
Gosiu no fakt ja w trawkach przepadłem i odłączyłęm się od grupy więc nawet nie wiem kiedy zdjęcia robiłaś To jutro poprosze też o przesłanie zdjęć na maila bo bardzo mi się podobają, a jedno szczególnie

Kasiu a różne rzeczy planuje... takie związane z wyjazdami też Na podkarpacie cały weekend zarezerwowany

I tak trzymać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Tusiala 08:40, 23 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
W Top Model przyjmują od tego sezonu Mężczyzn co Ty na to?


Zielona 09:29, 23 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki -

gardenpuzzle to jednak nieco ograniczony program. Czasami pomaga, ale czasem nawet najprostsza wizualizacja wydaje się jakaś taka... płaska...

Zastanawiałam się, czy uda mi się zrobić coś sensownego, ale... niespecjalnie można to namalować w puzzlach - choć plan podoba mi się bardzo.

Program nie ma zawilców ani jarzmianek, nie ma żurawek! /o zgrozo!/ i nie ma nawet ML... tak więc... musisz uruchomić wyobraźnię

Czy w dalszej części graby mają być na całej długości płotu, czy tyko pomiędzy miskantami? To będą oddzielne bryły, czy jednak płaskie ekrany? Spróbuję coś namalować, ale nie wiem, czy nie wyjdzie tak, jak z poniższym obrazkiem...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies